Engures novads

11. augustā, Auniņparkā ar plašu vērienu aizvadīta Simtgades zaļumballe23-08-2018

Simts dienas pirms Latvijas valsts 100. dzimšanas dienas visā Latvijā un pasaulē aiz jūrām un pakalniem, upju un ezeru krastos, pilsdrupu estrādēs, parkos un pļavās tika rīkota zaļumballe. Vērienīga zaļumballe aizvadīta arī Engures Auniņparka estrādē.

Jau no 22:00 vakarā Zaļumballes mūzika  aicināja ikvienu satikties un kopā būt. Gan tos, kuriem zaļumballes atgādina jaunības garšu, gan tos, kuri šo Latvijas tradīciju vēl tikai iepazīst. Engure, apvienojot dažādu paaudžu ballēšanās paražas, bija aicinājusi balli spēlēt līdz rīta gaismai gan Vilnim Dumpim un deju orķestrim, gan DJ Andy.
 
Zaļumballes muzikanti - Vilnis Dumpis un deju orķestris
 
Vidējā un vecākā paaudze laidās dejas solī jau ar pirmo valsi “Šeit ir Latvija”, deju orķestra pavadījumā. Senas un piemirstas melodijas pieskandināja Auniņparka estrādi. Ballējās gan mammas, gan tēti, gan mazās atvases, kuriem šī Zaļumballe bija pirmā. Bet no pl.02.00 estrādi pārņēma jaunieši, kas nu jau modernākos mūzikas ritmos kopā ar DJ Andy dejoja līdz rīta gaismai. 
 
Foto: Ilze Steriņa

<< Atpakaļ