Engures novads

12. novembrī aicina uz koklētājas Ievas Veides koncertu "Sirdsbalsī runājot"08-11-2017

12. novembrī biedrība "APŠU SKOLA" aicina uz koklētājas Ievas Veides koncertu "Sirdsbalsī runājot". Sk. informāciju zemāk un afišā.

 Ieva Veide ir profesionāla koklētāja. Radošums, virtuozitāte, smalkums, jūtīgums, krāsu bagātība - tās ir īpašības, kas raksturo Ievas kokles spēli. Ieva Veide pati arī sacer mūziku koklei, kuru atzinīgi vērtē arī citi Latvijas koklētāji un radniecīgo instrumentu spēlētāji ārpus Latvijas, iekļaujot I. Veides skaņdarbus savā repertuārā. Ieva spēlē gan lielo koncertkokli, gan etnogrāfisko, gan arī dzied kokles pavadījumā. Klausīties viņas mūziku ir kā terapija, tā atveldzē un nomierina, reizēm arī pārsteidz ar temperamentu. Ievai ir plaša koncertpieredze gan Latvijā, gan ārpus tās robežām - ar lieliskiem panākumiem, un lauriem konkursos izbraukāta Lietuva, Igaunija, Polija, Francija, Turcija, Krievija.
 
Koncertā skanēs dažādu autoru instrumentālā mūzika, kas priecēs ar stilu dažādību un virtuozitāti, kā arī latviešu tautas dziesmas. Dzirdēsim arī Ievas Veides sacerēto mūziku - tā ievedīs klausītājus pasaku pasaulē, sidraba mežos un kristāla upēs, pasaulē, kur var apturēt mirkli un satikt pats savu sirdi.
 
 
Ieejas maksa: 5,- EUR (vai pēc Jūsu iespējām), bērniem līdz 12 g.v. ieeja bez maksas
 
Ja rodas kādi jautājumi, droši zvaniet 26152446 vai rakstiet elina_vaivara@yahoo.com.

<< Atpakaļ