Engures novads

18. augustā - Šlokenbekas muižā "VISI GAŅĢI VAĻĀ!"08-08-2018

Šogad 18. augustā jau piekto reizi notiks Šlokenbekas muižas svētki sadarbībā ar taku skriešanas seriālu "Stirnu buks". Svētkos ikvienam būs iespēja baudīt Prieka, Labumu, Veselības, Sajūtu un Radošos gaņģus!

Jau agrā rīta stundā muižas pagalmā notiks liela rosība – amatnieki iekārtos savas tirdzniecības vietas, tiks pulētas starta un finiša līnijas Āžu kalna Stirnubuka skrējieniem, no pl.9:00 sāksies reģistrēšanās izvēlētajā skriešanas distancē (sīkāk stirnubuks.lv), čaklas un radošas personības iekārtos darbošanās vietas, kur varēs darināt, līmēt, zīmēt, eksperimentēt un degustēt, tiks kurināts pavards, kur varēs ieturēt gardas vēlās brokastis, pusdienas un vakariņas.
No Pl.13:00 muižas pagalmu iedzīvinās un svētku viesus priecēs brīvdabas mūzikls "Ceļojums apkārt zemeslodei", Jaunmārupes jauktais koris "Universum", Mārupes pamatskolas koris un Jaunmārupes tautas deju kolektīvs "Ozolēni".
Pl.15:45 ikvienam būs iespēja sevi izmēģināt rāpjoties umurkumurā.
Pl.18:30 svētku noslēgumā muižas pagalmu ieskandinās mūzikas grupa “Colt”.
 
Stirnubuka sacensību programma:
 
Kā pie mums nokļūt:
 
 
Vairāk informācijas: http://www.stirnubuks.lv/
 
Pasākumu organizē Šlokenbekas muiža un Engures novada Dome sadarbībā ar Stirnubuka radošo kolektīvu.
 
 
Ieejas maksa uz pasākumu visas dienas garumā: pieaugušajiem 5 Eur, bērniem no 7 g.v. - 12 g.v. - 2,00 EUR, Taku skrējiena dalībniekiem un bērniem līdz 7 g.v. svētku programma bez maksas.

<< Atpakaļ