Engures novads

20. augustā - Šlokenbekas muižas svētki04-08-2016

20. augustā Šlokenbekas muižas svētkos dejos Bimini, notiks cirka izrāde, uzstāsies Auļi un Dzelzs Vilks!

Jau agrā rīta stundā muižas pagalmā notiks liela rosība – amatnieki iekārtos savas tirdzniecības vietas Tirdziņā, tiks pulētas starta un finiša līnijas Āžu kalna Stirnubuka skrējieniem (sīkāk stirnubuks.lv), čaklas un radošas personības iekārtos darbošanās vietas, kur varēs lipināt, zīmēt, šūt un līmēt. No saldā nakts miega pamodīsies dažādi pasaku tēli, kas visas dienas garumā čalos ar mazākajiem apmeklētājiem un iesaistīs jautrās atrakcijās. Tiks kurināts pavards, kur vēderprieku baudītāji, reibdami no garšīgās ēdienu smaržas un saimnieču smaidiem, varēs ieturēt gardas vēlās brokastis, pusdienas un vakariņas.
Pamazām sāks ierasties viesi un dalībnieki, lai jau 10.00 svētki tiktu atklāti. 10.15 visus pamodinās brīnišķīgai dienai bērnu vokālais ansamblis “Bimini”, 13.00 muižas pagalmu iedzīvinās Cirka izrāde, kurā uzstāsies truši, baloži, sunītis, visiem smaidus burs labā Feja un jautrais Klauns. 15.00 muižas pagalmu ierībinās bungu un dūdu mūzikas grupa “AUĻI”. Grupas spēlētajos ritmos kājas kustēs ne tikai Lutausim, bet arī visiem klātesošajiem. Svētku noslēgumā 17.30 kā saldais ēdiens visiem svētku dalībniekiem būs grupas “DZELZS VILKS” jaunā albuma “Perfekta rītdiena” koncerts.
Nāciet ciemos, baudīsim svētkus kopā! Kas būs bijuši un visu redzējuši, zinās, kāda ir perfekta rītdiena pēc lieliskas atpūtas!
Ieejas maksa uz pasākumu visas dienas garumā: pieaugušajiem 5 Eur, bērniem no 7 g.v. - 12 g.v. - 2,00 EUR, Taku skrējiena dalībniekiem un bērniem līdz 7 g.v. svētku programma bez maksas.
Pasākumu organizē Šlokenbekas muiža un Engures novada dome sadarbībā ar Stirnubuka radošo kolektīvu.
 

<< Atpakaļ