Engures novads

25. augustā Engure LIVE koncertsērijas noslēguma ballīte kopā ar "ASTRO`N`OUT"23-08-2018

25. augusta vakarā visi aicināti uz Engures piekrasti iekurt Senās uguns nakts ugunskuru, bet vakara izskaņā dosimies uz "Engure Cafe", kur ikviens varēs ērti ietīties mīļotā cilvēka azotē vai līdzpaņemtajā seģenē un papildināt vakara gastronomiskās un muzikālās baudas kopā ar mūziķiem "Makadem" no Kenijas, "ASTRO`N`OUT", DJ Jāni Kraukli un Dj UBI SOUND.

Ar karstiem deju ritmiem un gastronomiskām baudām 25. augustā Engurē ducinās sezonas noslēguma ballīte.
Bauda acīm, ausīm, garšu kārpiņām, un ne tikai – Engure Cafe 25. augustā aicina ciemos uz karstās vasaras sezonas noslēguma ballīti, kur baudījumu saņems visas maņas. Iedvesmojoša mūzika gan no vietējiem, gan ārzemju māksliniekiem, gards ēdiens, izcila atmosfēra un spirdzinoši dzērieni – salikums lieliskai vasaras svinēšanai. 
Kas gan būtu vasaras svinēšana bez karstiem deju ritmiem, atspirdzinošiem dzērieniem, īpašām maltītēm un jautru noskaņojumu, tāpēc Engure Cafe, parūpējoties par šo visu, aicina ciemos visus, kas vēlas vēl tvert pēdējās vasaras burvības. 25. augustā jau no pl. 19.00 modernās Āfrikas ritmos gurniem liks kustēties MAKADEM. Mākslinieks, izmantojot visdažādākās tehnikas, instrumentus un pat žanrus, sniegs oriģinālu muzikālo vēstījumu, kaut uz brīdi ļaujot sajust Kenijas noskaņu tepat – Engurē. 
Mūzikas ritmu iesiluši pl. 20.30 viesi aicināti apmeklēt arī Senās Uguns Nakts rituālus Engures pludmalē, ko organizē Engures pašvaldība, savukārt 21.30 restorāna dārzā uz skatuves dēļiem kāps pašmāju mīlētā grupa ASTRO'N'OUT ar koncertprogrammu ‘’Tuvāk’’. 
Vakara ballīte turpināsies gan Engure Cafe, gan Kafff telpās, kur mūzikas ritmus skandinās Dj JĀNIS KRAUKLIS un DJ UBI SOUND. Kā zināms, labai ballītei seko arī labs afterparty, tāpēc 26. augustā viss turpināsies ar Mākonis Cocktails & Design izbraukuma bāru un YOUTUBE ballīti ar Engure Cafe iemīļotākajiem hītiem. 

Koncertā IEEJA PAR BRĪVU.
 
* Engure Cafe un KAFFF savu darba ritmu nemaina. 
* Engure Cafe ēdienkarte būs pieejama no 12.00- 22.00, apkalpošana TIKAI pie galdiņiem. Vietu rezervē zvanot pa tālruni +371 28368868 
* Koncerta laikā Cafe pļavā būs pieejamas sēdvietas, dzērienu telts, nodarbes bērniem/ pieaugušajiem. 
*Ja galdiņu norezervēt neizdodas un visas sēdvietas aizņemtas, ņem līdzi pledu, vai kādu ērtu sēdvietu, jo vietu pietiks visiem. 
* Bārs darbosies līdz pēdējai dejai. 
 
Nāc pats, ņem līdzi bērnus, draugus, radus, mammas un tētus, lai svinētu dzīvi kopā! 
 
Pasākums Facebook 
 
 
  

<< Atpakaļ