Engures novads

25. augustā skatāms Leļļu teātris visai ģimenei - "Ķiplociņš okeānā"23-08-2018

25. augustā, pl. 12:00 visi aicināti uz Auniņparku, kur būs skatāms leļļu teātris "Ķiplociņš okeānā"!

Iekritis Okeānā, Ķiplociņš ierauga zemūdens skaisto un „ideālo” pasauli. Drīz vien viņš pārliecinās par pretējo – visus Okeāna iemītniekus savā varā tur milzu Astoņkājis. Ķiplociņš sadraudzējas ar Delfīnu, kurš izstāsta leģendu par Astoņkāji. Visi kopā viņi atdod Astoņkājim spēju sajust draudzību... Ķiplociņš pēkšņi saprot, ka viņš ir vajadzīgs draugiem uz zemes, un dodas atpakaļ uz mājām...
Izrādē skartās tēmas: arī ideālajā pasaulē ir nepilnības; draudzība ir vajadzīga visiem; draudzība visu var.
 
Lomās: 8 roku lelles – Ķiploks-Ķiplociņš, Astoņkājis, Delfīns, Vardīte, Jūras Zirdziņš, Zelta Zivtiņa, Pērļu Gliemežnīca, Koraļļu Karalis. 
 
 

<< Atpakaļ