Engures novads

"33 baltus zirgus meklējot..."14-11-2018

Dzintras Žvagiņas foto darbu izstāde apskatāma Engures Saieta namā (Jūras ielā 114) no 15. novembra. Laipni gaidīts ikviens interesents.

DZINTRA ŽVAGIŅA (1971)

"Esmu dzimusi un augusi Jelgavā, kur pabeigta gan vidusskola, gan iegūts meža inženiera grāds Mežu fakultātē. Līdz 2005.gadam darbs bija saistīts ar meža nozari. Paraleli darbam tika iegūts ari jurista bakalaura grāds. 2005.gadā nolēmu veltīt sevi ģimenei un šo var uzskatīt par brīdi, kad manā dzīvē ienāca fotogrāfija.
Fotogrāfija priekš manis ir kā maza dzīve.
Dzīve sastāv no mirkļiem.
Manās fotogrāfijās var redzēt tos dzīves mirkļus, kas man pašai likušies interesanti un ar kuriem gribējies padalīties ar citiem cilvēkiem.
Šo gadu laikā esmu piedalījusies dažādos konkursos dzimtajā Jelgavā, Latvijā, Krievijā un starptautiskos konkursos, kur iegūtas godalgotas vietas. Esmu piedalījusies grupu izstādēs Latvijā, Igaunijā , Krievijā, Rumānijā. 2015.gadā personālizstāde «Bez rāmjiem» Rūjienas kutūras nams un Jelgavas Ģederta Eliasa mākslas muzejā. 2016.gadā personālizstāde «Mani MIrkļu Medījumi» Bauskas fotodienu ietvaros. 2018.gadā personālizstāde izstāde Pērnavas fotodienās. 2018.gadā personālizstāde «33 baltus zirgus meklējot» (par Rumāniju) Mērsrags, Roja
Kopš 2018.gada Jelgavas mākslinieku biedrības biedre."

<< Atpakaļ