Engures novads

9. oktobrī koncertprogramma "Rotājies, tu Saulīte"21-09-2020

Piektdien, 9.oktobrī, Smārdes kultūras centrā, pl. 19.00 būs iespēja baudīt muzikālās apvienības Rāmi Riti un Ineses Kozuliņas koncertprogrammu "Rotājies, tu Saulīte", kas martā tika atcelta valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

Muzikālā apvienība “Rāmi Riti” ir izdevusi savu trešo studijas albumu un nāk pie klausītājiem ar koncertprogrammu “Rotājiesi, tu Saulīte”.
Koncertā piedalās – Inese Kozuliņa (vokāls, kokle), Mārtiņš Miļevskis (taustiņi, vokāls, perkusijas), Kalvis Vītols (vokāls, perkusijas), Ivars Štubis (ģitāra, vokāls), Alisa Klimanska (flautas, vokāls).
 
Koncertā klausītājus priecēs gan jaunās dziesmas, gan jau dzirdētās un iemīļotās. “Rāmi Riti” mūzika ir bagāta ar latviski meditatīvām noskaņām, kuras jaušamas tepat ap mums, kokos, pļavā, vējā, mežā, akmeņos, zemes smaržā, uguns siltumā, debess zilgmē, cilvēka tuvajās attiecībās ar dabu, mīļumā vienam pret otru. 
 
Programmas kodolu veido tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas melodijām, tomēr kopējo skanējumu rada katra “Rāmi Riti” mūziķa iekšējā dzirksts, spēlētais instruments un izteiksme mūzikā. Pats muzikālās apvienības nosaukums “Rāmi Riti” ietver un noskaņo klausītāju uz mieru un tai pat laikā uz iekšēju modrību un notikumu. 
 
Derīgas biļetes un ielūgumi, kas iegādāti uz 15. marta koncertu!
Biļetes 3 Eur iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv; pasākuma dienā 5 Eur (Smārdes k.c.).
Papildus informācija 28301020

<< Atpakaļ