Engures novads

Aicinām apmeklēt mūsu Elzai Dzenei veltīto labdarības kino seansu!05-01-2018

21. janvārī plkst.15.00 Šlokenbekas muižā, 17.00 Smārdes KC – multiplikācijas filmu „Bize un Neguļa” un „Mūsu ome rullē” labdarības seanss. Biļetes EUR 2,-. Kino seansa biļešu ienākumi tiks ziedoti Engures novada bērna – Elzas Dzenes ārstēšanai.

ANOTĀCIJA labdarības seansa filmām
"Bize un Neguļa" un "Mūsu ome rullē"
 
Šoreiz animācijas filmu studija ATOM ART un studija LOKOMOTĪVE Smārdes pagastā piedāvā režisoru Edmunda Jansona un Nila Skapāna jaunākās animācijas filmas BIZE UN NEGUĻA un MŪSU OME RULLĒ
***
Ziemassvētku stāsts BIZE UN NEGUĻA
Meitenei Bizei ļoti patīk ziemas brīvdienas, bet šogad īsi pirms svētkiem pasaulē ierodas Brālītis, un viss apgriežas kājām gaisā. No laukiem atbrauc Vecmāmiņa, jo vecākiem vairs nav laika ar Bizi iet uz slidotavu, bet Bizei un viņas labākajam draugam Neguļam jaunā kārtība nepatīk. Tāpēc viņi izdomā plānu – Brālīti un Vecmāmiņu aizsūtīt lidojumā uz Mēnesi un pilnībā atgūt vecāku uzmanību.
***
MŪSU OME RULLĒ
Kā jau tas nereti gadās, divi bērneļi sakašķējas, jo nevar sadalīt mantiņu. Kaut arī ierodas jaukā vecmāmiņa un aizved bērnus uz rotaļlaukumu, strīds tomēr turpinās, un izskatās, ka nebūs labi...
Bet tad vecmāmiņa iejaucas, un visi nokļūst pavisam citādākā pasaulē.
Nu jau bērniem jāsastopas ar īstiem piedzīvojumiem, un tad vairs nav laika strīdēties par sīkumiem. Jauki, ja vecmāmiņa ir arī mazliet labā raganiņa.
 

<< Atpakaļ