Engures novads

Aicinām Latvijas simtgadi sagaidīt kopā - deju lielizrādē "Abas Malas"06-08-2018

2018. gada 18. novembrī un 19. novembrī “Arēnā Rīga” būs skatāma deju lielizrāde “Abas Malas”. Biļetes organizatori aicina iegādāties jau laikus.

Deju lielizrāde “Abas Malas” ir unikāls un vēl nebijis projekts Latvijā gan tehniskās realizācijas, gan mākslinieciskās ieceres kontekstā. 
Mūzika un deja satiek mūsdienu mākslas tehnoloģijas, radot iespēju piedzīvot Latvijas stāstu vēl nebijušā gaismā. Katrs lielizrādes vizuālās izteiksmes elements – horeogrāfija, scenogrāfija, gaismu režija, TV kameru darbs un projekcijas – ir veidots kā viens vienots veselums. Telpiskas ilūzijas radīšana, dejas papildinājums ar tematiskām lielizmēra ilustrācijām ir tikai daži no elementiem, kas paceļ deju lielizrādes novērotāja piedzīvojumu citā līmenī.
 
Tā nav vēstures stunda, bet personīgs pārdzīvojums un iespēja būt par nozīmīgu daļu no lielizrādes “Abas Malas”, esot arī skatītājam. Tas ir simts gadus sens stāsts par mums pašiem – Latvijas cilvēkiem – un mūsu zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava, ko uz īpaši radītas 2000 kvadrātmetru lielas mākslas projekciju skatuves izdejo vairāk nekā 450 baleta, laikmetīgās un tautas deju dejotāji.
 
Vairāk un papildu informāciju atradīsiet mājaslapā www.abasmalas.lv. 

<< Atpakaļ