Engures novads

„Alegorijas” 5 gadu jubileja13-06-2013

9.jūnijā Milzkalnes TN atkal pulcējās deju grupas ’’Alegorija’’ fani, lai svinētu grupas 5 gadu dzimšanas dienu.

Šo gadu laikā jau esam pieraduši, ka grupa mūs lutina ne tikai ar parastu koncerta atdejošanu, bet vienmēr piedāvā kādu jaunu deju uzvedumu, pie kam jāpiebilst, ka uzvedums top tikai pašu spēkiem, paši domā sižetu un galveno darbojošos personu tekstus, paši rūpējas par zāles un skatuves māksliniecisko ietērpu, paši meklē un sarunā īpašās tehniskās lietas, ja tas ir nepieciešams. Tāpēc arī nav jābrīnas, ka uz šo notikumu brauc ne tikai bērnu vecāki un vecvecāki, bet ierodas arī citi radi, draugi un skolasbiedri.
 
Šī gada uzvedums bija stāsts par dejotāja likteni, par sirds un dvēseles pārdzīvojumiem, par grūto fizisko darbu, spēku izsīkumu, par šaubām sevī, par naidu un skaudību, un beidzot par iespēju sevi pierādīt. Uzvedumā galvenās lomas spēlēja Līva Helmane, Ginta Ozoliņa, Kristīne Pļaviņa, Aina Straupmane, Natālija Strogova. Dejoja visi "Alegorijas" dejotāji un show deju duets "Pop& Lock" no Kuldīgas. ‘’Dzīvajā ‘’ spēlēja Latvijas rokgrupa "Amelia The Murderer".
 
Uzveduma noslēgumā lieli paldies tika teikti un ziedu klēpji dāvāti kolektīva vadītājai Ilvai Jirgensonei un repetitorei Leldei Kauliņai. Savukārt Ilva savus paldies teica atbalstītājiem Engures novada domi, Milzkalnes TN, saimniecības preču veikalam "Veiksme" un, protams, saviem dejotājiem un viņu vecākiem, jo bez viņu entuziasma un sapratnes nevarētu pastāvēt kolektīvs tāds, kāds tas ir šobrīd.
 
Ar šo vēl darba sezona ‘’Alegorijai’’ nav beigusies. Nu ir laiks domāt par jau pavasarī aizsāktā deju projekta turpinājumu, kas jūnija beigās notiks Lietuvas pilsētā Kupišķos. Ceram, ka īstenosies ideja par deju nometnes organizēšanu.
 
Arī no manas puses paldies visiem un labu vasaru dejotājiem, viņu vecākiem un skolotājiem vēlot-
 
Ilze Vekšina,
Milzkalnes TN vadītāja
 
 

<< Atpakaļ