Engures novads

Augusts – brīvdabas kino mēnesis Lapmežciemā30-06-2020

Pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai, katru augusta piektdienu plkst. 21:00 Lapmežciemā notiks āra kino vakari jeb kino pikniki.

Vēlme vasaras vakaros kopīgi pulcēties āra kino seansos radās iedzīvotāju sapulcē ziemā. Sagatavojot idejas pieteikumu un saņemot atbalstu no diviem projektiem, šobrīd ir radusies iespēja vēlmi realizēt dzīvē! Finansējumu tehniskajam atbalstam sniegs Engures novada dome projekta “Act Local” ietvaros, savukārt “Kurzemes kultūras programma 2020” finansēs filmu licenču iegādi.
 
Ideja par kopīgiem kino seansiem ir izaugusi no vēlmes veicināt vietējo iedzīvotāju kopības sajūtu un piederību savai dzīves vietai, veicināt Kurzemes kultūras mantojuma saglabāšanu. Tāpēc arī izvēloties filmas, esam skatījušies savas apkārtnes un Kurzemes reģiona virzienā.  “Kurzemes kultūras programma 2020” ir atbalstījusi divu seno filmu, kas uzņemtas ciema apkārtnē, un divu mūsdienu latviešu filmu izrādīšanu. Turklāt - ikvienam no Jums drīzumā būs iespēja balsojot noteikt divu filmu izvēli!
 
Sekojiet jaunumiem un tiekamies augustā Lapmežciema parkā!
 
P.S. Paldies par idejas ieviešanu Dacei Treimanei-Freimanei, Andai Seilei, Laurai Doveikai, Gatim Mūrniekam!
 

<< Atpakaļ