Engures novads

Brauciens no Engures uz Guntara Rača koncertu "Mīlestība ir"24-07-2019

22. augusts pl. 17.00 brauciens no Engures kultūras nama uz Guntara Rača koncertu "Mīlestība ir" Dzintaru koncertzālē.

Biļetes iespējams iegādāties arī Engures kultūras namā
Biļetes cena 20EUR 
Ceļš 3.50EUR
 
 
Pieteikties iespējams pa T. 26130554 (Līga)
 
Pasākuma anotācija: 
bet bet, Saldās sejas, Ivo Fomins, Katrīna Bindere, Normunds Jakušonoks, Kristena Cīrule un citi. Jaunās grāmatas “Mīlestība ir” atvēršanas svētku koncerts
2017. gada augustā “Dzintaru koncertzālē” notika Guntara Rača grāmatas “365” svētku koncerts, kurš pulcēja lielu klausītāju skaitu un daudzas pašmāju zvaigznes. Tas bija neaizmirstams vakars, tāds, kuru gribas atkārtot! 
 
 
Šogad, tieši 22. augustā dzejnieks un mūziķis izdod jaunu grāmatu “Mīlestība ir”, kura pirmo reizi būs pieejamš tieši koncerta dienā un tikai “Dzintaru koncertzālē”. Pats autors būs sastopams un sniegs autogrāfus gan pirms, gan arī pēc koncerta. 
 
Koncerta pirmajā daļā savu pirmā albuma “Klausieties visi” koncertprogrammu atrādīs Guntara jaunais muzikālais projekts “Saldās sejas”, kurā muzicē Tomass Kleins, Andris Alviķis, Uģis Tirzītis un daudzsološie jaunie solisti Katrīna Bindere un Jānis Narkevics Juniors. Viņiem pievienosies vairāki īpašie viesi, starp kuriem arī Ivo Fomins, kura vārds vairs komentārus neprasa. Būs vairāki pirmatskaņojumi, muzikāli pārsteigumi, atraktīvi dzejas lasījumi un jautri stāsti! Koncerta īpašo viesu vārdi tiks izsludināti pamazām, tuvojoties koncerta dienai. 
 
Koncerta otrajā daļā priekšnesumu sniegs viena no visu laiku pazīstamākajām latviešu grupām “bet bet”, kura uz skatuves kopā ir jau 28 gadus, izdevuši 11 studijas albumus, nospēlējuši simtiem koncertu, saņēmuši neskaitāmus apbalvojumus un iekarojuši radiostaciju topu virsotnes. Grupa izpildīs savu labāko dziesmu programmu, kurā tiks iekļautas arī vairākas jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.
 
Jūs viennozīmīgi sagaida muzikāli augstvērtīgs, azartisks un sirsnīgs vakars ar daudziem patīkamiem pārsteigumiem!
 
 
 

<< Atpakaļ