Engures novads

Brauciens no Engures uz izrādi "Viņi melo labāk"29-10-2019

4. decembrī pl. 17.30 brauciens no Engures kultūras nama uz izrādi pl. 19.00 "Viņi melo labāk" Jūrmalas kultūras centrā. Biļetes cena: 10.50 EUR un ceļš: 4.50 EUR. Pieteikšanās Engures kultūras namā vai pa T: 26130554

Par izrādi:
 
 “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.
 
Izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.
 
Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas.Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!
Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?
Marš uz tinderi! 

Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag? Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi - tu esi prieks.Viss! Viņai tevi vajag! 
Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari... Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.
Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna!
-Čau! - 
Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī!
Jautājums tikai - kurš melo labāk?
 
Izrāde divās daļās ar starpbrīdi.  Izrādes garums 2h 20 min.

Izrāde nav paredzēta bērnu auditorijai.

<< Atpakaļ