Engures novads

Cirka šovs „Cirks no Citas Planētas" Lapmežciemā22-01-2020

Ko tādu Jūs vēl nebūsiet redzējuši, tādēļ laipni aicināti 4. aprīlī plkst. 18.00 Lapmežciema Tautas namā uz šo cirka šovu. Pie mums ir atlidojis kosmiskais cirks, kurā Jūs sagaida - pārdabiski un elpu aizraujoši milži, LED gaismu šovs, ilustrācijas ar gaismas specefektiem, kā arī brīnumaini ziepju burbuļi un Neona mākslinieki, kuri spēs pārsteigt pat skeptiskāko publiku.

Skatītāji kopā ar cirka māksliniekiem nonāks interesantajā nākotnē, jo tikai cirkā neiespējamais un pārdabiskais kļūst par realitāti!
 
Aicinām Jūs iepazīt fantastiskas un maģijas pasauli! Galaktiskā cirka pasauli! Skatītājus priecēs veikli un profesionāli akrobāti, gaisa vingrotāji, kā arī lielisku un pārsteidzošu šovu radīs burvju mākslinieki no citas Saules sistēmas! Ja Jūs sapņojat pavadīt jautri un aizraujoši, tad nezaudējat savu iespēju ieskatīties, kopā ar mums, nākotnē! Mazos skatītājus priecēs jautri un smieklīgi klauni. Nepalaid garām iespēju paviesoties citā galaktikā, kā arī sev un draugiem vai radiem, sniegt daudz pozitīvu emociju! Satiksimies kosmosā, Jūsu pilsētā!
 
Biļetes var iegādāties šeit - Biļešu paradīzes mājaslapa
 

<< Atpakaļ