Engures novads

Dr. Haštaga šovs un grāmatas prezentācija Šlokenbekā17-02-2020

20. martā pl. 15.00 noskaties Dr. Haštaga jautro eksperimentu šovu un tiec pie izcilās grāmatas "Čerkovska Pasakas", kas ar saviem aizraujošajiem stāstiem vieno vecākus un bērnus.

Ieejas maksa 1.00 EUR
Milzkalnes bibliotēkas lasītājiem ieeja bez maksas.
 
Biļetes uz vietas pasākuma dienā un iepriekšpārdošanā "Šlokenbekas muižas kultūras centrā"
 
Tālr. informācijai 28301020
 
Uz vietas būs iespēja arī nopirkt grāmatu "Čerkovska pasakas", Grāmatas vērtība 10.00 EUR
 
Kamēr bērni piedalās eksperimentu šovā, vecāki aicināti uz Šlokenbekas muižas krodziņu, nesteidzīgi baudīt pavāra sagatavotos gardumus!
 
Par grāmatu:
"Čerkovska Pasakas" ir lielisks Riharda Čerkovska GARA darbs. Grāmatā autors ir apvienojis savas bērnības atmiņas, ar savām zināšanām par to, kā ir iekārtots VISUMS. Grāmata ir saistoša gan bērniem, gan vecākiem, jo tā vienkāršā valodā bērniem māca, bet pieaugušajiem atgādina par dzīves pamatvērtībām.
 
Grāmatā ir apvienotas zināšanas, ko diemžēl skolā nemāca, bet ar kurām, cilvēks ir spējīgs pats konstruēt savu dzīvi.
 
Rihards par grāmatu: "Pēdējos 10 gadus esmu nodevies pētījumiem. Kāpēc ir laimīgi cilvēki, un ir nelaimīgi, citi ir bagāti, bet citi nabadzīgi, ir iedvesmojoši cilvēki, un ir tādi, kurus gribās apiet ar līkumu. Patiesībā atbilde ir ļoti vienkārša. LAIME - nav nekas cits, kā izvēle tādam būt. Un, kas ir pats interesantākais, kad mēs esam mazi, mums ir visi vajadzīgie VISUMA instrumenti, lai kļūtu par savas dzīves scenārija autoriem - TICĪBA brīnumiem, IZTĒLE, MĪLESTĪBA, DROSME, DZĪVESPRIEKS, spēja būt ŠEIT un TAGAD.
 
Diemžēl, daudzi cilvēki augot, šīs dzīves pamatvērtības pazaudē, un tad, protams, dzīve liekas grūta, negodīga u.t.t.
 
Mans aicinājums ir visiem ļoti vienkāršs - MĪLĒSIM savus bērnus un palīdzēsim viņiem nosargāt VISUMA dāvanu - instrumentus ar kuriem viņi varēs paši būt par savas dzīves arhitektiem."

<< Atpakaļ