Engures novads

Dzejas dienu akcijai “Sirds uz perona” 10 gadi10-09-2020

“Sirds uz perona” ir klasiska Dzejas dienu pasākuma reverss: galvenajā lomā nav dzejnieks, bet gan dzeja. Lasījumi notiks 11. septembrī pl. 20.00 pēc Latvijas laika vienlaikus vairākās stacijās un autoostās Latvijā un pasaulē.

Uz perona ir tā: nevis dzejnieki lasa un publika klausās, bet otrādi – katrs, kurš vēlas, nolasa pārējiem dzejoli, kas pašam patīk. Var spēlēt ģitāru un dziedāt, jo arī dziesma taču iesākumā bija dzeja. 
Par dzejas lasītāju var kļūt arī nejauši garāmgājēji – tā ir perona burvība. Pat ja stacijā ir pāris vai pārdesmit cilvēku, visā pasaulē viņu ir tūkstotis. Un visus vieno dzeja un ceļš zem kājām. 
Šā gada devīze – “Biļete no sirds uz sirdi”: dzeja par mīlestību, veltījumi.
 
Ja stacijā ir “Sirds uz perona” pavadonis, tad katrs dzejas pasažieris saņem īpašo biļeti, ar kuru veselu gadu bar bez maksas apmeklēt lieliskus muzejus!!!
Ja Tavā stacijā nenotiek iepriekš izsludināts pasākums, nolasi veltījuma dzejoli kādam īpašam cilvēkam video zvanā vai citādi, atsūti video sirdsuzperona@inbox.lv vai ievieto sociālajos tīklos ar mirkļbirku #sirdsuzperona un saņemsi biļeti. 
 

Pieturvietas vari uzzināt te  https://www.facebook.com/SirdsUzPerona
Tiekamies uz perona!

<< Atpakaļ