Engures novads

Engurē būs skatāma "Atmodas antoloģija"17-10-2013

110 vietās visā Latvijā tiks demonstrēta Askolda Saulīša dokumentālā filma Atmodas Antoloģija - Engures kultūras namā filma tiks demonstrēta 16.novembrī pl.15.00. Sk. info afišā!

Šī gada novembra mēnesī visā Latvijā tiks demonstrēta dokumentālā filma Atmodas Antoloģija, kas vēsta par būtiskākajiem notikumiem un mezglpunktiem Latvijas ceļā uz valstiskās neatkarības atjaunošanu. Vienlaikus filma vēsta par nozīmīgākajām mūsdienu sabiedrības vērtībām, kas tika ieliktas atjaunotās valsts šūpulī.
 
Kinopunkta projekta vadītāja K. Meirāne: “Tā kā filmas pirmizrāde sakrīt ar Tautas Frontes dibināšanas 25. gadskārtu, kā arī strauji tuvojas valsts svētku laiks, Latvijas novados ir vērojama ļoti liela interese par šo filmu, kuras demonstrēšana daudzviet tiek plānota svētku programmas ietvaros. Vairums demonstrēšanas vietas sadarbojas ar skolām, līdz ar to skatītāju pulkam tiek piesaistīti arī jaunieši” .
 
Filmas režisors ir Askolds Saulītis, kas skatītājiem ir labi pazīstams pēc  filmām Bermontiāda, Keep smiling!, Svētku anatomija, Tristans un Izolde, animācijas filmas Clara&Rubinšteins, u.c.; trīsreizreiz saņēmis Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps balvu. Filmas scenārija autors ir vēsturnieks Edgars Engīzers.
 
Filma  tiks demonstrēta reģionālajos kinoteātros un 100 Kinopunktos  visā Latvijas filmu izplatīšanas projekta "Latvijas filmu maratons" ietvaros, kuru finansē Nacionālais Kino centrs.
 
Engures kultūras namā filma tiks demonstrēta 16.novembrī pl.15.00 

<< Atpakaļ