Engures novads

Engurē demonstrēs Prāta Vētras koncertfilmu "Vēl viena klusā daba"02-04-2013

Prāta Vētras koncertfilma “Vēl viena klusā daba” - Latvijas kinoteātros un tirdzniecībā DVD un Blue Ray formātos, arī Engures kultūras namā - 19.aprīlī pl.20.00.

Pagājušās vasaras “Prāta Vētras” koncerttūres “Vēl viena klusā daba” noslēguma koncerts 17. augustā Rīgā, Skonto Stadionā DVD un Blue Ray formātos tirdzniecībā nonāks 15. aprīlī. Līdz nonākšanai tirdzniecībā, koncertfilma “Vēl viena klusā daba” tiks iekļauta “Kino Citadele” repertuārā 12., 13. un 14. aprīlī. Ierobežots skaits biļešu būs pieejams arī uz koncertfilmas pirmizrādi 10. aprīlī plkst. 18:30. Informācija par seansiem un biļetēm – www.forumcinemas.lv
Savukārt 19. aprīlī “Prāta Vētra” un “Laima” dāvina koncertfilmas “Vēl viena klusā daba” bezmaksas seansu 100 Latvijas pilsētās un novados. Norises vietu sarakstu un ielūgumus uz seansiem meklējiet www.ekase.lv sadaļā “Biļetes”. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar “Laima”, “Kinopunkts”, “Latvijas Pasts” un “McĀbols”.
Koncertfilmas “Vēl viena klusā daba” režisors - Kaspars Roga, operators inscenētājs - Gints Fārenhorsts, montāžas režija - Juris Matuzelis, skaņu režija - Tālis Timrots, gaismu režija - Normunds Bļasāns. Koncerts ierakstīts HD kvalitātē ar 14 kamerām un helicam kameru no “RA Moodwork”. Filmēšanas tehniku nodrošināja Mediatec Broadcast Sweden AB sadarbībā ar labākajiem Latvijas operatoriem un video profesionāļiem Pilotheads.
 
 
Koncertfilmas producents: Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija.
Informē - Radio SWH, žurnāls OK!, Delfi, draugiem.lv.
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ