Engures novads

Engures svētki 2013 godam aizvadīti19-08-2013

Lai arī lietus visas dienas garumā atkāpās ļoti negribīgi, svētki izdevās. Salijušie dalībnieki gan skrēja, gan spēlēja volejbolu un futbolu, gan vilka virvi. Arī mazajiem lietus nebija šķērslis ne stafetēs, ne zīmēšanā, ne radošajās darbnīcās.

Apbalvošanas koncertā uzstājās Latvijā muzicējošie engurnieki ar saviem draugiem. Engurnieks, Engures mūzikas un mākslas skolas absolvents Māris Vitkus, uzstājās kopā ar Ralfu Eilandu no grupas PER, kurā Māris ir pianists. Uzstājās arī grupa Canzone- divi tās dalībnieki- Raivo un Dagnija Milleri –ir engurnieki.. „Canzone” itāliski nozīmē „dziesma”, bet rokgrupa „CanZone” ir dibināta 2009. gada sākumā un tajā apvienojušies 5 entuziasma pilni mūziķi, kuri vēlas ar savu muzicēšanu sniegt klausītājiem ne tikai īslaicīgu prieku, bet arī caur savu īpašo skanējumu un performanci iedvesmot klausītājus atrast katram pašam sevī mākslinieku un iedrošināt izpausties. Klausījāmies arī Engures muzicējošās meitenes, kuras savu ceļu mūzikā iet kopš 2010.gada un ir unikālas ar to, ka ikdienā kopā regulāri nemuzicējot, spēj saorganizēties un priecēt mūs dažādos pasākumos. Jo katrai no viņām mūzika ieņem lielu lomu ikdienā!
 
Sporta spēļu laureāti:
Futbolā:
1.vieta-Selga, 1.v.Korsāri, 3.v.-RFB
Volejbolā:
1.v.-Lapmežciems, 2.v.-Pūre, 3.v.-Kaive
Virves vilkšanā:
1.v.-Korsāri,2.v.-Džudo Lido, 3.v.-Selga
Basketbola soda metienos starp sievietēm labākā bija Ilze Skuja, starp bērniem-Kristaps Aizups. Puišu godalgas:
1.v.-Mārtiņš Rozītis, 2.v.-Imants Tolkačevs, 3.v.-Roberts Kesmins.
Riteņbraukšanas sacensības bērniem līdz 7.g.:
1.v.-Elza Bērziņa, 2.v.-Artis Bērznieks, 3.v.-Gustavs Gronskis
Riteņbraukšanas sacensības bērniem no 8 līdz 14.g.:
1.v.-Emīls Gūtmanis, 2.v.-Nils Zanders, 3.v.-Klinta Freināte.
***
Zīmēšanas konkursā ar krītiņiem uz asfalta-žūrijā bija skolotāja Līga Bulgača, kura ir šīs idejas autore jau pirms daudziem, daudziem gadiem. Balvas saņēma ļoti daudz zīmētāju.
Fotoorientēšanās šogad bija sarežģītāka nekā pagājušajā gadā. Komandas atskrēja salijušas un sārtiem vaigiem- un par lielo centību balvas saņēma visas komandas.
Vakarā mūs priecēja grupas CREDO koncerts un zaļumballe ar grupu TUMSAS UGUNS.
 
LIELO PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem:
- A/S Dobeles Dzirnavniekam – Kristapam Amsilam
- A/S Rīgas Dzirnavnieks – AXA – Kārlim Mišinskim
- Apdrošināšanas akciju sabiedrībai „Gjensedige Baltic” – Vijai Siljēkabai
- SIA Bērzciems Silma – Uģim Krauklim
- SIA UNDA komandai
- Mītavas alus- Kasparam Rogam
- Braucam kopā.lv – Ulvim Novikam
Paldies engurniekiem –sporta entuziastiem, kuriem pirms 6 gadiem radās ideja rīkot Engurē sporta svētkus, kas nu jau izauguši par Engures svētkiem- Edijam Zanderam un Normundam Šēram!. Esam pievienojušas šiem svētkiem ideju par atgriezenisko saiti- engurnieks engurniekam- gan, mūziķis, gan sportists, gan biznesmenis- ikviens var dot savu artavu.
Un, protams, paldies Engures pagasta pārvaldei- par svētkiem saviem iedzīvotājiem!
 
Engures kn vadītāja
Baiba Dorne
 
 

<< Atpakaļ