Engures novads

FOTO: Engures novadā viesojas Kultūras ministre Dace Melnbārde21-05-2018

Ceturtdien, 17. maijā Engures novadā viesojās Latvijas Republikas Kultūras ministre Dace Melbārde, Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš, tiekoties ar Engures novada pašvaldības vadītāju Gundaru Važu, domes deputātiem un aktīvākajiem novada kultūras dzīves vadītājiem Šlokenbekas muižā.

Tikšanās notika Šlokenbekas muižā. Engures novada pašvaldības pārstāvji iepazīstināja viesus ar situāciju Engures novada pašvaldībā, sniedzot specifisku informāciju par Domes darbu un ieskatu vietājās kultūras dzīves jautājumos. Savukārt Kultūras ministre D.Melbārde plašī stāstīja par Latvijas simtgades svinībām, detalizēti iepazīstinot ar jaunākajām aktualitātēm un sadarbību ar pašvaldībām. 
 
D.Melbārde ir kultūras ministre kopš 2013. gada. Līdz tam viņa ieguvusi vērtīgu pieredzi, pārstāvot Latviju UNESCO, vadot Latvijas Nacionālo kultūras centru, Britu padomi, kā arī strādājot Kultūras ministrijā par valsts sekretāra vietnieci kultūrpolitikas jautājumos. D.Melbārde ieguvusi vēstures zinātņu bakalaura grādu, savukārt maģistra grādus sabiedrības vadībā un kultūras teorijā.
 
 
 
 

<< Atpakaļ