Engures novads

Foto izstāde “Pieejamība. Cieņpilna dzīve - AccessAbility” Lapmežciema Tautas namā08-01-2019

Lapmežciema Tautas namā, mazajā zālē tiks izstādīta foto izstāde “Pieejamība. Cieņpilna dzīve - AccessAbility”. Atklāšanas datums 17.janvāris plkst. 13:00, bet izstādi varēsiet apskatīt no 17.janvāra līdz 28.februārim.

Izstādes “AccessAbility” mērķis ir parādīt, ka mums apkārt dzīvo cilvēki, kuriem ir īpaši jāpielāgojas vai īpaši jādomā kā iekļauties redzīgo, dzirdīgo un staigājošo sabiedrībā, kā lietot infrastruktūru, kura radīta, formāli domājot, par līdzcilvēkiem. Izstāde, kā Zviedru institūta iniciēts projekts Latvijā, aktualizē mūsu attieksmi un iekļaujošas sabiedrības aspektus.
 
Iekļaujošas un cieņpilnas dzīves iespējas gan no pilsētām, gan laukiem raksturo foto izstādes dalībnieki, kuri tika izvēlēti pēc daudzveidības principa, reprezentējot dažāda vecuma, dažāda dzimuma un cilvēkus ar dažādu invaliditāti
 
Izstādes fotogrāfi ir Matīss Markovskis (Latvija) un Markus Marketiks /Markus Marcetic/ (Zviedrija). Izstādes kuratore un producente Liepājā, Daugavpilī, Valmierā un Rīgā Dr.art. Aija Freimane. Projekta “AccessAbility” pasaules tūres vadītāja Silvija Augustinsone (Sylvia Augustinsson), Zviedrijas institūts Stokholmā. Izstāde notiek ar Zviedru institūta un Zviedrijas vēstniecības atbalstu.
 
Dr.art. Aija Freimane - izstādes “AccessAbility” kuratore un menedžere Latvijā.
Sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā un Zviedru institūtu Stokholmā
 
Lapmežciema Tautas nama adrese: Liepu iela 2, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
Kontakti: tālr. 63163401, e-pasts tautasnams@lapmezciems.lv

<< Atpakaļ