Engures novads

FOTO: Latvijai 96` Engurē19-11-2014

17.novembrī Engurē tika svinēta Latvijas Repblikas Proklamēšanas 96.gadadiena. Ar svētku uzrunu pasākumu atklāja Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols, kā arī tika pasniegti Engures novada domes atzinības raksti.

Šogad atzinību guva Rima Mortuļeva - par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību, Laila Helmgren - par ieguldījumu labdarībā un Sandijs Kodoliņš - par ieguldījumu pašvaldības sporta dzīves attīstībā un popularizēšanā.
 
Visiem atnākušajiem Engures pagasta iedzīvotājiem un viesiem, kā dāvana svētkos bija Engures kultūras nama darbinieču - Baibas Dornes,Vitas Multiņas un māksliniecisko kolektīvu koncertuzvedums "Skaista mana tēva sēta", kurā visi kopā izbaudīja mūsu Latvijas četru novadu bagātību un skaistumu. Šo bagātību ar savu sniegumu palīdzēja radīt Engures Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblis, VPDK "Jadals", JDK "Ungurs", popgrupa "JāņMārtiņi", senioru deju kopa "Rudens ritmi", deju grupa "Zelta pērle", dziedošā apvienība "Jūras vējš", līnijdeju kolektīvs "Dzinarkrasts" un dziedošā apvienība "Buļceņas". Ar kopīgu darbu un mīlestību pret Latviju visiem kopā izdevās radīt svētku sajūtu Engurē.
 
Savukārt, 18.novembrī, par spīti brāzmainajam vējam, Engurē tika iedegts gaismas ceļš, kuru veidoja paši pagasta idzīvotāji un gaismu Latvijai iededza arī Engures vidusskola savos logos.
 
Foto: Andris Jermuts
 
 
 

<< Atpakaļ