Engures novads

Foto orientēšanās sacensības Bērzciemā pulcē 42 dalībniekus29-07-2019

Šī gada 27. jūlija rītā Bērzciemā notika foto orientēšanās sacensības. Tajās piedalījās 42 dalībnieki, kuri bija sadalījušies 10 komandās. Dalībniekiem tika izsniegtas kartes, kurās bija atzīmēti kontrolpunkti, tie bija izvietoti dažādās vietās Bērzciemā. Katrā no kontrolpunktiem bija sagatavots kāds jautājums vai uzdevums saistībā ar Bērzciemu.

Pasākums izvērtās ļoti pozitīvs.  Komandas bija piedomājušas arī par vienotu vizuālo noformējumu - košas parūkas, vienādi t-krekliņi, cepures u.c.  Ikviens dalībnieks bija gandarīts par pieveikto maršrutu un aktīvi pavadīto laiku kopā ar ģimeni un draugiem. 
 
Pēc sacensībām, kā ierasts, sekoja komandu apbalvošana, kurā dalībnieki tika pie vērtīgām un gardām balvām, kuras sarūpēja Bērzciema vietējie uzņēmumi un mājražotāji - Café “Vizbuļi”, “Mazā Kaija”, SIA “Bērzciems”, “Kundziņ’ siers”, Zvejnieku sēta “Dieniņas” un “Žagarīte”. Tāpat veicināšanas balviņu tika sarūpējusi arī Mērsraga informācijas centra vadītāja I. Hartika. Paldies, uzņēmēj, par atsaucību!
 
Sacensību laurus plūca komanda "Zivis nāciet sētā", otro vietu ieguva komanda „Vizbulītes” un godpilno trešo vietu ieguva komanda ar oriģinālu nosaukumu - „Bez nosaukuma”. 
 
Paldies izturīgajiem sacensību dalībniekiem, kuri nepadevās par spīti karstajam laikam! Jūs esat super! 
 
Ceru, ka izbaudījāt pasākumu!

Sindija Kundziņa
 
 

<< Atpakaļ