Engures novads

FOTO: Šlokenbekā izskanējis „Pepijas dziesmu koferis”20-03-2018

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijā pavasaris ienāk ar skanīgām putnu balsīm un jauno vokālistu konkursa “Pepijas dziesmu koferis” talantīgo bērnu priekšnesumiem, kas šogad notika Šlokenbekas muižā, Milzkalnē.

 Konkursā piedalījās 14 dalībnieki, kas ieradušies no Rīgas, tepat no Milzkalnes, Olaines, Stūnīšiem, Kuldīgas, Tukuma, Lapmežciema, Ķekavas novada Baložu pilsētas, Talsiem un Ventspils.
 
Žūrijas komisijas trīs talantīgas un kompetentas dāmas: Viktorija Jansone (dziedātāja, pieredzējusi Latvijas un starptautisko konkursu dalībniece), Natālija Zolberga (Latvijas vadošā stila eksperte), Liene Bēniņa (deju studijas ” Demo” vadītāja, lieluzvedumu un svētku režisore) konkursantus vērtēja trīs vecuma grupās – jaunākā, vidējā un vecākā.
 
Vislielāko paldies vēlamies teikt pedagogiem un vecākiem par ieguldīto darbu un pacietību.
 
Sveicu ar audzēkņu panākumiem: Gintu Rūsi, Baibu Veismani-Rezongu, Viju Fogeli, Madaru Stupeli, Ēriku Budēvicu, Ināru Vičmani, Aniju Žīguri, Daci Perševicu, Kitiju Dazarti, Aiju Liepiņu, Daci Pakārkli, Inesi Štrombergu-Balodi!
 
Engures Domes priekšsēdētājs Gundars Važa visus dalībniekus aicināja ar savu uzstāšanos kuplināt 28. jūlijā Smārdes pagasta svētku programmu.
 
Uz tikšanos Smārdē vasarā un nākamgad jauno vokālistu konkursā “Pepijas dziesmu koferis”!
 
Pepilote Viktuālija Eiframa Garzeķes meita Pepija
 

<< Atpakaļ