Engures novads

Fotokonkurss "Durvis"06-04-2016

Ikdienā mēs veram daudz un dažādas durvis – muzeja, savas mājas, aptiekas, lielveikala, pašvaldības, poliklīnikas, skolas un daudzas citas. Durvis uz Eiropu, durvis uz pasauli un durvis uz zemapziņu. Jo nozīmīgāka ir ēka, jo pārsteidzošākas un iespaidīgākas ir tās durvis. Cik durvju savas dzīves laikā cilvēks atver un aizver?

Šogad Muzeju nakts atslēgas vārds ir „Durvis”. Pirmo gadu piedalāmies arī mēs Engures Saietu nams vai tautā sauktā „vecā jūrskola”. Arī jums ir iespēja bagātināt šo pasākumu ar savu līdzdalību, tāpēc Engures Saietu nams izsludina foto konkursu „DURVIS”.
Aicinu iesūtīt līdz 16.maijam iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir redzamas Engures novadā vai pagastos ēku durvis vai dažādas interesantas durvju detaļas.
Visiem mūsu novada iedzīvotājiem, kuri vēlas piedalīties fotokonkursā, ir jāatsūta attēls pa e-pastu: saietanams@enguresnovads.lv, norādot kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, kā arī vietas adresi, kur fotogrāfija tika uzņemta, ar norādi – fotokonkursam “Durvis”. Mūsdienu fotogrāfijas sūtīt JPG formātā, vecās - skenētas maksimālā izšķirtspējā. Visi fotokonkursa dalībnieki tiks sumināti pasākuma laikā 21.maijā Saieta namā, Engurē, Jūras ielā 114. K/t informācijai 24400170 vai 63161701
 
 

<< Atpakaļ