Engures novads

Gongu skaņu meditācija Engurē29-10-2019

8. novembrī pl. 19.00 Engures Saieta namā Gongu skaņu meditācija kopā ar Ingu un Andri Graumaņiem. Dalības maksa 10.00 EUR. Pieteikties līdz 5. novembrim pa T: 26323201 vai T: 24400170.

Līdzi jāņem pleds un paklājiņš, ja nepieciešms - neliels spilvens.
 
Gongs ir sens un sakrāls meditatīvs instruments. Tā skaņu vibrācijas atbilst Visuma frekvencēm un rezonē ar cilvēka organisma vibrācijām, atjaunojot tās sākotnējā līdzsvarā. Tā ir Visuma un dabas skaņa, kas rodama katrā no mums. Mēs pastāvīgi atrodamies Zemes un Visuma vibrācijās, arī to skaņu vibrācijās, lai gan šīs skaņas nesadzirdam – tomēr jūtam. Kā īsti notiek un ko dod pēdējā laikā "modē" nākušās gongu meditācijas?
 
Gongu un Tibetas (vai Nepālas) dziedošo trauku dziedinošā iedarbība ir iespējama, pateicoties skaņas un vibrācijas saspēlei. Skaņas virstoņu (obertonu) mijiedarbības pamatā ir skaņas viļņu princips – divas skaņas plūsmas satiekas, izveido stāvošu vilni un izšķīst skaņu jūrā.
 
Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma cilvēka organismā. Meditācijas laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem, radot relaksējošu, nomierinošu un stresa noņemošu efektu – stāvokli, kurā atjaunojas fiziskais ķermenis un dvēsele, cilvēks atkal jūtas vesels un laimīgs.

<< Atpakaļ