Engures novads

Grupa no Engures: Muzikālā sensuālisma caurstrāvotais duets ENERGO laiž klajā pirmo singlu18-02-2015

Muzikālās apvienības ENERGO dibinātāji – mūzikā un mīlestībā vienotas personības (Dagnija Millere-Balandīna un Raitis Balandīns) – klausītāju vērtējumam nodod savu pirmo singlu “Between the lines”.

“Dziesma ir uz kopējām sajūtām balstīts stāsts par nemitīgo izziņas ceļu, kas jāveic mums katram un ik dienas. Tiecoties pēc atbildēm un tverot apkārt virmojošo informāciju, mūsu veiktie soļi kļūst jēgpilni un uz attīstību virzīti. Sajūtot piederību mirklim – maņas kļūst jūtīgākas un informācijas lauks paplašinās”, par dziesmas jēgu stāsta dueta pārstāvji un dziesmas “Between the lines” autori. Ieraksts tapis sadarbībā ar Reini Briģi.
 
ENERGO ir grupu “CanZone” un “The Violence of Silence” dziesmu autoru, aranžētāju un izpildītāju muzikālo izpausmju sintēze. Īpašu vibrāciju šai savienībai piešķir fakts, ka kopīgi ir ne tikai muzikālās skaņās ietērptie jūtu pārdzīvojumi un radīšanas process, bet arī ikdiena un dzīves mērķi.
 
Dagnija un Raitis kopā uz vienas skatuves pirmo reizi kāpa šova “Dziedošās ģimenes 5” ietvaros 2013. gada rudenī – kā Milleru-Balandīnu ģimenes pārstāvji. Izjūtot neaprakstāmi spēcīgu un iedvesmojošu saikni, saplūstot arī muzikāli, pašsaprotams bija lēmums radošo sadarbību turpināt…
 
Dziesma iekš Soundcloud: https://soundcloud.com/energo86/between-the-lines
 
www.draugiem.lv/energo
www.facebook.com/energoLV
 
Foto: www.ligapetersone.lv
 
 
Kontakti: energo_band@inbox.lv, 20363086
 
 

<< Atpakaļ