Engures novads

Inetas Rudzītes Ziemassvētku programma “Eņģeļu pieskāriens” Lapmežciema Tautas namā31-10-2013

Lapmežciema Tautas namā 23.novembrī plkst.17 Inetas Rudzītes Ziemassvētku programma “EŅĢEĻU PIESKĀRIENS”. Ieeja 2 Ls, senioriem 1 Ls. Mīlestības, piparkūku un šokolādes smarža kopā ar skaistākajām Ziemassvētku melodijām Latviešu un franču valodās.

Kad sniegs pārklāj zemi, cilvēku dvēselēs lēniem solīšiem ielīst tik ļoti pazīstamā un siltā sajūta, kuru gaidam visu gadu- Ziemassvētku sajūta. Piparkūku smarža un karstvīna aromāts ietin pilsētas ieliņas, un Tavā priekšā paveras iedvesmas pilni skati. Tik ļoti silts ir šis laiks, tik ļoti sirsnīgs.
 
Katram no mums Ziemassvētki saistās ar ko savu, bet lielākoties tie ir svētki ģimenē kopā ar saviem mīļajiem. Ar cepeti, piparkūku smaržu un, protams, dāvanām zem eglītes. Ineta Rudzīte, kas jau pazīstama ar saviem jutekliskajiem franču šansoniem un izbraukajusi Latvijua ar koncertprogtammu Baltais Zieds, sagtavajosi akustisku programmu ar mīļām Ziemassvētku dziesmām latviešu un franču valodā.
 
“Vēlos dāvāt mieru, svētku sajūtas, ziemas gaišumu un baltus enģeļus sniegā. Ziemassvētku sajūtas jau nevar sajust izkarinot skaistas gaismiņu virtenes vai piestiprinot pie ārdurvīm zaļu egļu zaru vainagu. Tās var tikai sasmaržot, sajust sevī un varbūt sadzirdēt mūzikā. Lai mums izdodas!”
 
Koncerts veidots vienā elpas vilcienā un sastāv no dziesmām latviešu un franču valodās. Programmas laikā Ineta ar saviem skatuves partneriem Edgaru Jassu (Piano), Oskaru Ozoliņu (trompete) un Paulu Eglīti (kahons) ne tikai dzied populārās melodijas, bet arī skaita dzeju sasaistot to ar katru nākamo dziesmu un mīļi komunicē ar publiku.
 
Vairāk info:
ronalds@livas.lv
mob.29610061
Ronalds Turkins
 

<< Atpakaļ