Engures novads

Koncertprogramma "Rotājies, tu Saulīte" Smārdē17-02-2020

15. martā pl. 16.00 Smārdes Kultūras centrā muzikālās apvienība "Rāmi Riti" nāk pie klausītājiem ar koncertprogrammu "Rotājiesi, tu Saulīte".

Koncertā piedalās – Inese Kozuliņa -  vokāls, kokle; Mārtiņš Miļevskis - taustiņi, vokāls, perkusijas, Arnolds Kārklis -  ģitāra, vokāls; Kalvis Vītols - vokāls, stabule, perkusijas un Kristīne Štikāne - vokāls, perkusijas. 
 
Koncertā klausītājus priecēs gan jaunās dziesmas, gan jau dzirdētās un iemīļotās. “Rāmi Riti” mūzika ir bagāta ar latviski meditatīvām noskaņām, kuras jaušamas tepat ap mums, kokos, pļavā, vējā, mežā, akmeņos, zemes smaržā, uguns siltumā, debess zilgmē, cilvēka tuvajās attiecībās ar dabu, mīļumā vienam pret otru. 
 
Koncerta programmas kodolu veido tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas melodijām, tomēr kopējo skanējumu rada katra “Rāmi Riti” mūziķa iekšējā dzirksts, spēlētais instruments un izteiksme mūzikā. Pats muzikālās apvienības nosaukums “Rāmi Riti” ietver un noskaņo klausītāju uz mieru un tai pat laikā uz iekšēju modrību un notikumu. 
 
Biļetes iepriekšpārdošanā 3 Eur (Šlokenbekas muižā un Smārdē - Engures novada domes kasē), Pasākuma dienā 5Eur
 
Papildus informācija: 28301020

<< Atpakaļ