Engures novads

Lapmežciema amatierteātris Raudas pansionātā18-06-2019

Lapmežciema amatierteātris, 15. jūnijā, devās uz Raudas pansionātu, lai atgādinātu sev un skatītājiem, ka, neskatoties uz to, ka esam atšķirīgi un savādāki, un mums katram ir savs dzīves stāsts...ir jāsajūt un jājūtas tā, kā jūtas mūsu sirds. Mēs visi esam vienreizēji, neatkārtojami, īpaši, un tas kopā mūsu dienas padara raibas un neaizmirstamas.

Bija patīkami dzirdēt skatītāju smieklus, aplausus un vēlmi redzēt mūs atkal. Tas mums, teātra aktieriem, sniedz iedvesmu, turpmākam radošam darbam un kopā veidot nākotnes plānus. Uzstāšanās Raudas pansionātam sniedza neizmērojamu gandarījumu, kas nāca no sirds, tas bija īsts un patiess. To, ko mēs sajutām esot tur, liek par daudz ko aizdomāties… Mēs ikdienas gaitās skrienam, steidzamies un nereti aizmirstam par to, kas mums patiešām ir būtisks un neaizvietojams…tie ir mūsu vecāki un vecvecāki, kā arī citi mums tuvi un mīļi cilvēki… 
 
Paldies mūsu režisorei Kadrijai Mičulei – paldies par ieguldīto darbu un par to, ka uz skatuves spējam būt tieši tādi!
Aktieri – Mammucis un Daces tante – Ieva Oborenko, Maija – Agnese Kauķe, Veronikas kundze un Mamma – Rita Eliasa, Arnis – Reinis Eliass, Vecā mokša – Santa Jaunīte, Dakterīte – Sanita Jurēviča, Bērni – Luīze Elīna Skudra, Madara Galanceva, Tēvs – Andris Lejnieks.
 
 
 
 

<< Atpakaļ