Engures novads

Lapmežciema muzejā skatāma izstāde "Vienmēr mainīgais"21-01-2015

Lapmežciema muzejā līdz š.g. 23.februārim apskatāma Jūrmalas mākslinieces Līvijas Brigitas Pavlovskas darbu izstāde ‘’Vienmēr mainīgais’’. Tēma – klusā daba, ainavas un ziedi.

„Tieši klusā daba un ziedi ir tā tēma, kas mani saista visvairāk” – akcentē māksliniece – „attēlot konkrētus priekšmetus, izcelt to detaļas, parādīt to funkcionalitāti. Zieds, savukārt, ir unikāls kā tāds, jo tajā ir visas kompozīcijas pamatformas, tikai jāprot tās saskatīt. Radošākais un aizraujošākais mirklis, manuprāt, ir pats sagatavošanās process, kad izvēlies gan izkārtojumu, gan gaismas, gan krāsas.
Līvija Brigita Pavlovska darbojas interjera un akvareļglezniecības jomā. Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas tekstilmākslas un skatlogu noformētāju nodaļu, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas interjera un iekārtas nodaļu. Dažādos dzīves periodos strādājusi kombinātā „Māksla”, bet no 1977.gada līdz 1987.gadam bijusi Jūrmalas pilsētas galvenā māksliniece. Līvijai Brigitai Pavlovskai ir humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslā un jau daudzus gadus viņa strādā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, pasniedzot studentiem interjera dizainu, projektēšanu, kompozīciju.
Izstādēs māksliniece piedalās kopš 1966.gada, ir Jūrmalas mākslinieku biedrības, un kopš 1976.gada- Latvijas mākslinieku savienības biedre.
 
 

<< Atpakaļ