Engures novads

Lasīšanas stafete 202016-06-2020

Engures bibliotēka informē savus lasītājus par apgāda Zvaigzne ABC organizēto lasīšanas veicināšanas programmu bērniem un jauniešiem “Lasīšanas stafete” šogad jau sesto reizi! Tās mērķis veicināt lasīšanu un sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū. Šogad jau trešo reizi papildus konkursam bērniem notiks arī dalībnieku vecāku konkurss. “Lasīšanas stafete 2020” norisinās no 9. jūnija līdz 9. augustam.

Lai piedalītos “Lasīšanas stafetē’’ katram dalībniekam jāreģistrējas mājas lapā www.stafete.lv un jāizveido savs profils. Rūpīgi jāizlasa noteikumi. Pēc tam jāizvēlas grāmata no piedāvātā saraksta, tā jāizlasa un jāizpilda 4 uzdevumi. Šogad vēlamies īpašu uzmanību pievērst radošumam, tāpēc aicinām dalībniekus iejusties gan grāmatas mākslinieka, gan rakstnieka, gan reklāmas veidotāja tēlā. Precīzus noteikumus meklējiet mājas lapā www.stafete.lv, sadaļā “noteikumi”.
 
Galvenā balva katrā vecuma grupā “Lasīšanas stafetē” ir lidojums gaisa balonā, tiks piešķirtas arī naudas balvas. Nu ko ķeramies klāt lasīšanai!
 

<< Atpakaļ