FOTO: Latvijai `99 Engures kultūras namā23-11-2017

Engures kultūras namā aizvadītas Latvijai `99 svinību koncerts "Visapkārt zeme zied".

18.novembra Engures pagasta svētku koncertā klausītājus priecēja Engures vidusskolas koris, Engures mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un viņu skolotāji, dziedošā apvienība „Ziemeļvējš”  izpildot  R.Paula dziesmas ar Leona Brieža vārdiem – Sargies vēja, Kad nekas nav palicis tevī, Dāvāja Māriņai, Smaidas, Mēs viens otram. Mūzikas skolas audzēkņi izpildīja instrumentālos skaņdarbus Pēc 100 gadiem Piebalgā, Atziedi dvēsele, Muļķe sirds un Ai, Tēvu zeme jeb Cielaviņa. Piedalījās arī jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi „Ungurs” un „Jadals”, koncertu vadīja Daniela Lotocka un Mārtiņš Orste. Pasākumā tika godināti pagasta iedzīvotāji.
Engures  novada Atzinības rakstu un piemiņas dāvanu saņēma Inta Jurēvica par nozīmīgu ieguldījumu izglītībā un jaunatnes audzināšanā, Baiba Pļaviņa par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību,  Jānis un Valda Kārkliņi par nozīmīgu ieguldījumu izglītībā un jaunatnes audzināšanā.  Savukārt Engures pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa izteica pateicību Mudītei Millerei par 25 gadu pašaizliedzīgu un godprātīgu darbu Engures pašvaldībā un Lilitai Andersonei par nozīmīgu ieguldījumu Apšuciema sabiedrisko aktivitāšu veicināšanā, kā arī sirsnīgs paldies Benitai Adamovičai, kura īsi pirms Latvijas dzimšanas dienas atnesa savu sarūpēto  dāvanu – 7,5 metru garo pašas austo Lielvārdes jostu.