Engures novads

Leģendu nakts Šlokenbekas muižā jeb muiža ar oderi uz āru01-10-2013

Lai iepazītu Latvijas vēsturi, arhitektūru, notikumus un citas vērtības, kas glabātas simtiem gadu, 26.oktobrī durvis vērs pilis un muižas dažādos Latvijas novados un aicinās ieklausīties un iejusties nostāstos, atklāt noslēpumus. Leģendu nakts ir jauna tradīcija, ko jau pagajušajā gadā aizsāka Latvijas Piļu un muižu asociācija.

Leģendu nakts notiks vairākās muižās un pilīs vienlaicīgi. Lai būtu iespēja apmeklēt vienā vakarā vairākas muižas, pasākumi tiek organizēti kā seansi, kas var atkārtoties.
 
18:00 izrāde Līgavainis (izrāžu apvienība Panna, režisors Juris Rijnieks, galvenajā lomā Lauris Dzelzītis).
Cena LVL 3,- (EUR 4,27), 4,- (EUR 5,69), 5,- (EUR 7,11)
 
19:00 un 20:30 - ekskursija ar muižas pārvaldnieci pa muižas darba telpām, kas ļaus iepazīt muižas ikdienas dzīvi un saimniecisko darbību. Pulcēšanās pie ieejas vārtiem (Z vārti).
 
Latvijas ceļu muzejs arī atbalsta Leģendu nakts pasākumu un šajā dienā būs atvērts līdz plkst.23:00. Ieeja muzejā bez maksas.
 
Milzkalnes bibliotēka , kura atrodas muižas senājā kūts daļā, arī būs atvērta ilgāk kā parasti – līdz plkst. 22:00.
 
Līnijdejotāju uzstāšanos varēs vērot neierastā vidē, bet patiesībā ļoti ierastā pat reālā vidē, 400 gadus senā pagrabā, smeķējot Šlokenbekas muižas labumus.
Tāpat latiņš noderēs, iegādājoties karstvīna malku, tādējādi mazinot rudens drēgnumu un vērojot videoprojekciju Muiža toreiz un tagad.
 
 
 

<< Atpakaļ