Engures novads

Lieldienas Smārdē "Vēju dārzā"23-04-2019

21.aprīlī no plkst. 11:00 līdz 12:30 Smārdes pagasta „Vēju dārzā” Prieka pilns Lieldienu rīts ar muzikālo jauniešu grupu „Teikas muzikantiem”! Šūpojāmies, priecājāmies un lustējāmies kopā! Notika arī konkursa "Radošais izaicinājums āra dekoriem Vēja dārzā" dalībnieku apbalvošana - vairāk lasīt zemāk!

Visas fotogrāfijas no pasākuma atrodamas ŠEIT!
Foto: Ilze Steriņa 
 
 
Šogad Šlokenbekas muižas kolektīvs uzrunāja Smārdes skolas skolotājus un skolniekus piedalīties Radošā izaicinājuma konkursā par Vēja dārza dekoru izgatavošanu. Jau no pirmdienas 15.aprīļa “Vēja dārzs “ kļuva ar vien krāšņāks. 
 
Smārdes pamatskolas 1.klases darbiņu veica vakarā kopā - bērni ar vecākiem un audzinātāju. Uz vietas Vēja dārzā. Divu stundu garumā izspēlējās un praktiski dalījās pieredzē groza pīšanā un salmu zaķa gatavošanā. Savukārt Smārdes pamatskolas 4.klases 17 bērni pina visas savās labās domas un smieklus Lieldienu zaķa namiņā.
 
Lai ikviens, kas šajā namiņā pabāzīs savu galvu staigās priecīgs visu atlikušo gadu. Bet Smārdes pamatskolas 6.klases skolnieki bija sagatavojuši īpaši daudz darbu, jo strādājuši daloties grupās. Prieks, par bērniem, kas pacentušies individuāli sagatavot darbus – Rainers Lācis, Paula Štāla, Ričards Baumanis.
 
Konkusa dalībnieki 21.aprīlī Lieldienu pasākumā “Vēja dārzā saņēma pārsteiguma balvas par ieguldīto darbu.
 
Dalībnieki - Smārdes pamatskolas:
1.klases skolnieki un skolotāja Vineta Logina,
2.klases skolnieki un skolotāja Laura Atvare,
3.klases skolnieki un skolotāja Rasma Andermane,
4.klases skolnieki un skolotāja Zane Čilipāne,
6.klases skolnieki un skolotāja Aira Trautmane,
8.klases skolnieks Rainers Lācis, skolotāja Valda Obuha,
Smārdes pamatskolas PII Pelēnu grupiņai, audzinātājas Agnese Ose un Monta Ratniece
 
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ