Engures novads

Manas dzimtas koka noslēpums03-01-2019

Septiņu paaudžu noslēpums –kāpēc labi zināt savu dzimtu septiņās paaudzēs? Vai jūs zināt, kas bija jūsu senči? Kā viņus sauca? Uz praktisko nodarbību ciklu „Manas Dzimtas koka spēks” jūs aicina Diāna Baumane, Engures Saieta namā 2019.gada 12.janvārī pl.14.00. Enerģijas apmaiņai Eur 7.00.

 Sevi izzināt caur senču likteņiem.
Septiņu paaudžu noslēpums –kāpēc labi zināt savu dzimtu septiņās paaudzēs? Vai jūs zināt, kas bija jūsu senči? Kā viņus sauca?

Tradīcija zināt un turēt godā un cieņā savus senčus bija labi pazīstama iepriekšējām paaudzēm. Šī izziņas tradīcija pamazām atgriežas mūsu  sabiedrībā.

Kāpēc ir svarīgi zināt savas dzimtas saknes? No tā būtībā ir atkarīga mūsu dzīves kvalitāte. Dzimtas atmiņu parasti mēdz fiksēt tieši dzimtas kokā. Koka stumbrs esam mēs paši, lapas simbolizē bērnus, bet saknes- mūsu senčus. Un mūsu pašu rokās ir noteikt mūsu tālāk dotās enerģijas saturu, kvalitāti un jaudu.

Uz praktisko nodarbību ciklu „Manas Dzimtas koka spēks” jūs aicina Diāna Baumane, Engures Saieta namā 2019.gada 12.janvārī pl.14.00.

Enerģijas apmaiņai Eur 7.00.

 Nodarbību cikls sevī ietver vairākas tēmas, tāpēc visiem, kuriem ir interese, aicinām uz pirmo nodarbību, lai vienoties, kura tēma visvairāk mūs interesēs.

<< Atpakaļ