Miervalža Šteinberga fotoizstādes "Pirms mums, ar mums" atklāšanas svētki18-10-2018

Jau šo sestdien, 27. oktobrī, Šlokenbekas muižā visi laipni aicināti uz Leģendu nakts pasākumiem tostarp fotogrāfa un operatora Miervalža Šteinberga fotoizstādes "Pirms mums, ar mums" atklāšanas svētkiem no pl. 19:00. Izstāde apmeklētājiem būs skatāma no 27.oktobra līdz gada beigām.

Miervaldis - Jānis Šteinbergs šajā pasaulē ieradies 1949. gadā, Aizputes rajonā, Cīravā. "Pateicoties stipri vecākajam brālēnam, kurš aizrāvās ar fotografēšanu, radās interese un pie pirmā fotoaparāta (Smena 2) tiku jau mācoties 2. klasē un kopš tā laika dzīvi bez fotografēšanas nevaru iedomāties."
Darbojies (un vēlāk vadījis) dažādus foto pulciņus, gan skolas, gan vēlākajos gados. Ieradums skatīt pasauli kā kadru, noveda pie operatora darba Latvijas televīzijā, kur pavadīti 35 gadi, filmējot visdažādākos notikumus. Miervaldim aizejot pelnītā atpūtā, foto un video "apsēstība" turpinās gan savam priekam, gan  Olaines Domes avīzei un mājas lapai, par prioritāti izvirzot reportāžas,dabas un arhitektūras foto.