Engures novads

Multifilma "Tabaluga. Ledus princese" Engurē25-02-2020

!!!ATCELTS TEHNISKU IEMESLU DĒĻ!!! 14. marts pl. 12.00 Multifilma "Tabaluga. Ledus princese" Engures kultūras namā. Ieejas maksa - 1 EUR.

Multfilmas apraksts:
 
Tālu, tālu brīnumainajā Grīnlandē dzīvo pūķītis Tabaluga. Viņam ir divas vislielākās vēlmes – iemācīties lidot un spļaut uguni. Pūķīti izaudzinājušais krauklis Rembo varbūt reiz iemācīs viņam lidot, bet sameklēt Tabalugam uguns spļaušanas skolotāju nav lemts – pūķītis savā dzimtā ir pēdējais.
 
Reiz pūķītis mežā ierauga mīklainu uzrakstu – akmenī kaltus vārdus “Tabaluga. Uguns. Ledus valstība.” Atguvis cerību rast atbildes uz saviem jautājumiem, Tabaluga kopā ar labāko draugu mārīti vārdā Bali dodas uz noslēpumaino sniega zemi. Tur draugi sastop ar brīnum skaistu balsi apveltīto ledus princesi Liliju un viņas labāko draugu leduslāci Limbo. Uzklausījusi Tabalugu, Lilija iedomājas, ka uz pūķīša jautājumu varētu atbildēt Ledus valstības pārvaldnieks - sniegavīrs Arktoss. Lilijai un Tabalugam nav ne jausmas, ka Arktoss slepenībā perina nodomu sniegā, ledū un spelgonī iekalt ne vien Ledus valstību, bet arī Grīnlandi. Viņa plānu var izjaukt tikai pūķis, kas spļauj uguni.
 
Izvairījusies no izliktajām lamatām, jaukā četrotne stājas Arktosa un viņa leduslāču karapulka priekšā. Kas zina – atradis jaunu mērķi, jaunu draugu un cīnīdamies par taisnīgumu, pūķītis Tabaluga varbūt ne vien iemācīsies lidot, bet arī spļaut uguni kā īsts pūķis.

<< Atpakaļ