Engures novads

Muzikālais vakars Šlokenebkā30-06-2020

18. jūlijs pl. 19.00 Šlokenbekas muižā Muzikālais vakars ar Kārli Rudru Jirgenu un Reini Jauno un pl. 21.00 Reinis Jaunais koncertprogrammā "Zeme".

Pl. 19.00 Kārlis Rudra Jirgens un Reinis Jaunais
Kārlis Rudra Jirgens: “Mūzika, ko es radu, pamatā ir etno un pasaules mūzikas salikums ar dub, chillout un EDM noskaņām. Visa mūzika tiek radīta tikai ar dzīvo instrumentu skaņām, uz vietas iesemplojot tās iekš „loopstation” un papildinot ar dažādiem efektiem. Mūzikas ceļojums dinamiski attīstās un ieved ziemeļu, austrumu, dienvidu un rietumu etniskās kultūras noskaņās. Uzstāšanās laikā spēlēju kokli, dažāda tipa flautas, dūdas, vargānu un duduku.  Parasti uzstājos viens, bet mēdzu pieaicināt arī citus talantīgus mūziķus, ar kuriem gadu gaitā esam labi saspēlējušies, un spēlējam ar nosaukumu „RudraBeat”.”
 
Pl. 21.00 Reinis Jaunais koncertprogrammā "Zeme"
Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Reti kurš mūziķis var lepoties ar tik aktīvu koncertdarbību kā Reinis – mūziķis sniedz ap 250 uzstāšanās gadā, regulāri koncertējot gan lielākajā daļā Eiropas valstu, gan arī ārpus tās, piemēram, Turcijā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Reiņa Jaunā instrumentālās kompozīcijas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos. Klausītāju iemīļoti ir mūzikas video, kuri filmēti skaistās vietās mūziķa nebeidzamo ceļojumu laikā. Reinis var arī lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju – mūziķis izdevis 6 oriģinālmūzikas albumus, bet viņa īpatnējo ģitārspēles manieri reizēm var atpazīt arī citu Latvijas mūziķu dziesmu ierakstos, kuros Reinis ir uzaicināts piedalīties kā ciemiņš.
 
Labu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks muižas pagalmā, apmeklētāji ierodas ar savu krēslu, sedziņu vai paklājiņu. Iespēja rezervēt viesnīcu 25155225 un galdiņu krodziņā 23112233.
 
Biļetes:  bilesuparadize.lv, vakara biļetes cena personai 3 eiro.
 
Tālr. informācijai: 28301020
 

<< Atpakaļ