Engures novads

Novērtētas krāšņākās Engures novada Ziemassvētku sētas 2020. gadā30-12-2020

No 29. novembra līdz 20. decembrim Engures novadā norisinājās konkurss “Ziemassvētku sēta 2020” ar nolūku mudināt Engures novada iedzīvotājus Ziemassvētku sajūtas radīšanā savā pagastā un būt radošiem svētku dekorāciju izveidē. Šāds konkurss notika pirmo reizi un pieteikt savas un kaimiņu sētas tajā varēja ikviens novada iedzīvotājs, aizpildot aptaujas anketu pašvaldības mājas lapā www.enguresnovads.lv.

Kopumā konkursam tika pieteikti 32 īpašumi Engures, Smārdes un Lapmežciema pagastā. Tos trīs kategorijās – “košākā sēta” – spilgts, krāsains, elpu aizraujošs un apbrīnojams noformējums,  “radošākā sēta” – stilistiski, vēstījuma ziņā precīzs un pārsteidzošs noformējums un “sēta – dabas draugs” – noformējums, kur dekorāciju pamatā izmantoti dabai draudzīgi vai otrreizējās pārstrādes materiāli, – vērtēja konkursa komisija, bet vērtējums kategorijā “iedzīvotāju izvēle” tika noskaidrots iedzīvotāju balsojumā sociālajā tīkla Facebook.
Par uzvarētājiem kategorijā “košākā sēta” atzina īpašumus – Meža iela 7 Engures pagastā, Šlokenbeka 29 Smārdes pagastā, “Zirnīši” Lapmežciema pagastā;
Par uzvarētājiem kategorijā “radošākā sēta” atzina īpašumus – Meža iela 8 un “Rikšas” Engures pagastā, “Dzērvītes” Smārdes pagastā, “Rudzīši” IK R. Rudzīte “Gardo Zivju Namiņš”  Lapmežciema pagastā;
Par uzvarētājiem kategorijā “sēta – dabas draugs” atzina īpašumus – “Jaunžubas” Engures pagastā, “Pakaviņi” Smārdes pagastā, “Ēnas” Lapmežciema pagastā.
Savukārt kategorijā “iedzīvotāju izvēle” par uzvarētājiem atzina īpašumus – Pļavas iela 2 Ķesterciemā, Engures pagastā, Šlokenbeka 29 Smārdes pagastā, “Bermudas” Lapmežciema pagastā.
 
Aicinām būt aktīviem un radošiem arī turpmāk – izrotājot katrs savu sētu, mēs vairojam prieku un iedvesmojam arī citus labiem darbiem!
Engures novada pašvaldība pateicas ikvienam, kurš gādāja par sava īpašuma noformēšanu Ziemassvētkos, kā arī tiem iedzīvotājiem, kuri bija aktīvi un pieteica pretendentus konkursam!
Par balvu saņemšanu ar sētas īpašniekiem sazināsimies personīgi.
 
Lūk, ieskats košāko un radošāko sētu noformējumos:
 
Foto:
Baiba Dorne - Engures pagasts
Elīna Zaļkalne - Smārdes pagasts
Uldis Randohs - Lapmežciema pagasts
"Zirnīši" -  Gustavs Sils
"Mežmaļi" -  saimnieki
 
 

<< Atpakaļ