Engures novads

Piedalies konkursā "ZIEMASSVĒTKU SĒTA 2020"!27-11-2020

Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm un ļaudis steidz izrotāt savu mājokli un tuvāko apkārtni. Lai veicinātu Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu, kā arī noskaidrotu oriģinālāko, radošāko un spožāko ēku fasāžu un māju pagalmu īpašniekus, Engures novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus un uzņēmumus pieteikties dalībai konkursā "Ziemassvētku sēta 2020" Engures novadā.

Konkurss "Ziemassvētku sēta 2020" norisināsies no 29. novembra līdz 20. decembrim. Konkursā vērtēs sapostākās sētas un uzņēmumus – ēku fasādes un priekšpagalmus, viensētas, privātmājas ciematos, oriģinālākos dekorus, kā arī dekorācijas, kuru pamatā izmantoti dabai draudzīgi vai otrreizējās pārstrādes materiāli. Ar pārsteiguma balvām suminās skaistāko sētu īpašniekus.
 
Pieteikt konkursam var savu vai kāda cita Engures novada iedzīvotāja īpašumu, ja tā adrese ir Engures novada teritorijā, kā arī, ja tas ir iepriekš saskaņots ar īpašnieku, norādot pieteiktās dzīvojamās mājas vai uzņēmuma adresi, nosaukumu, īpašnieka vārdu un uzvārdu, īpašnieka tālruņa numuru, kā arī sniedzot īsu pamatojumu, kāpēc iesniedzējs piesaka konkursam tieši šo īpašumu.
 
Pieteikumus konkursam jāiesniedz līdz 20. decembrim. Pieteikuma anketas Engures pagastā iesūtīt – kultura@engure.lv, Smārdes pagastā – avize@enguresnovads.lv, Lapmežciema pagastā – tautasnams@lapmezciems.lv.
 
Izgreznosim un rotāsim savas mājas un sētas, padarot šo svētku gaidīšanas laiku svinīgu un krāšņu!
 
Informācija par konkursa noteikumiem:
Pieteikuma anketa: 
 
·        tālr. 29410479, kultura@engure.lv,
·        avize@enguresnovads.lv,
·        tautasnams@lapmezciems.lv,
·        www.enguresnovads.lv,

<< Atpakaļ