Engures novads

Piedalies Prāta spēlēs Engurē!15-10-2020

Nu tā kļuvusi par jauku tradīciju – Prāta spēles Latvijas kauss 24. oktobrī Engures kultūras namā notiks jau trešo reizi. Tas ir izklaidējošs komandu erudīcijas turnīrs, kurā pārbaudīt savas zināšanas un vienkārši labi pavadīt laiku ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

Savu komandu veidot un piedalīties var jebkurš.
Dalība bez maksas. Reģistrējies šeit.
 
Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem, tā ir lieliska iespēja kopā atpūsties un uzzināt daudz ko jaunu. Kā gatavoties spēlei? Nav obligāti no galvas jāmācās enciklopēdijas. Arī iesāktās un pabeigtās augstskolas nav būtiskākais rādītājs. Galvenais ir būt zinātkāram un jebkurās ziņās mēģināt saskatīt kaut ko interesantu sev. Ja šo degsmi apvieno ar spēju sarunāties ar komandas biedriem, tad augsti rezultāti ir garantēti. Prāta spēļu Latvijas kausā ikviens varēs pārbaudīt savas ģeogrāfijas, vēstures, politikas, matemātikas zināšanas, un neizpaliks arī jautājumi par aktualitātēm biznesā, tehnoloģijās, sportā un popkultūrā kā Latvijā, tā citur pasaulē.
 
Vairāk informācijas par turnīru – www.prataspeles.lv
 
Prāta spēļu norises vietā tiks ievēroti visi drošības pasākumi - dalībnieku reģistrācija, sejas aizsargmaskas, dezinfekcijas līdekļi un telpas platībai atbilstošs skaits dalībnieku, komandā 4 cilvēki.

<< Atpakaļ