Engures novads

Piesakies barikāžu atceres pasākumam! ORGANIZĒ TRANSPORTU NO SMĀRDES07-01-2016

Informējam, ka 2016. gada 16. janvārī, plkst. 15:00 - 19.30, Rīgā, Ķīpsalas hallē norisināsies vērienīgs barikāžu atceres pasākums - koncerts "Bulvārī brīvība", kas tiek rīkots par godu 1991. gada barikāžu 25. gadadienai. Programmā paredzēti piemiņai veltīti video stāsti, uzrunas, dzejas lasījumi un tautā ļoti iemīļotu grupu muzikālie priekšnesumi.

Šobrīd notiek aktīva dalībnieku pieteikšanās visas Latvijas mērogā, tāpēc lūdzam Jūsu palīdzību informācijas izplatīšanā par pasākumu, lai arī Jūsu pilsētas iedzīvotāji ir informēti par šo iespēju būt līdzās, piedzīvot un sajust!
 
Pievienojam pielikumā gan PDF, gan WORD formātā esošus skrejlapas materiālus, kurus ir iespējams izprintēt un sagriezt divās daļās. Priecāsimies, ja savu iespēju robežās izvietosiet šos info materiālu savās iestādēs! Tāpat pielikumā nosūtām krāsainu WEB plakāta maketu, ko variet izmantot pēc saviem ieskatiem un iespējām. Tāpat priecāsimies, ja varēsiet izvietot kā afišu sev pieejamās vietās, kur tās varētu pamanīt Jūsu pilsētas iedzīvotāji!
 
Cerot uz Jūsu atsaucību informācijas izplatīšanā un aicinām arī Jūs interesēties un pastāstīt līdzcilvēkiem par barikāžu atceres pasākumu, ko iespējams apmeklēt barikāžu dalībniekiem kopā ar saviem tuviniekiem! Video, kurā arī Valters Frīdenbergs aicina būt un piedalīties: Valters Frīdenbergs aicina: Bulvārī brīvība - barikāžu atceres pasākums 16.01.

Interesentiem par transportu pieteikties līdz 14. janvārim pie Smārdes pagasta bibliotekāres Guntas Frišfeldes!
 

<< Atpakaļ