Engures novads

Saksofonists Kristaps Vanags no Smārdes- viens no astoņiem LTV akadēmiskās mūzikas konkursa «Radīti mūzikai» dalībniekiem25-02-2015

Noslēdzoties šī gada Latvijas Televīzijas konkursa “Radīti mūzikai” otrās sezonas dalībnieku atlasei, kompetenta žūrija ir izvēlējusies astoņus topošos akadēmiskās mūzikas virtuozus, kuri no 1. marta svētdienu vakaros 18.50 LTV1 ēterā šovā „Radīti mūzikai” apburs skatītājus un klausītājus ar savu muzikālo meistarību un personības šarmu dziedot, spēlējot klavieres, klasisko ģitāru, saksofonu, flautu un akordeonu.

Dalībnieku atlase ir pierādījusi, ka Latvija ir bagāta ar talantīgiem jauniešiem, jo konkursanti pārstāv gandrīz visus Latvijas novadus, tostarp arī mūsu- Engures novadu.

Kristaps Vanags no Smārdes saksofona spēli  šobrīd apgūst Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, taču šo mūzikas instrumentu viņš izzina jau kopš 12 gadu vecuma, kad pēc balss lūzuma vairs nevarēja dziedāt. Kristapa divas lielākās aizraušanās ir mūzika un vēsture. Viņš jau ir ieguvis absolvējis Latvijas Universitātes (LU) Vēstures un Filozofijas bakalaura programmu un nākotnē ir nolēmis studēt JVLMA un turpināt apgūt vēsturi LU maģistrantūras programmā.Konkursa žūrija apliecina – skanēs skaisti un daudzsološi.

Vairāk informācijas par šovu un dalībniekiem varēsiet atrast:

http://ltv.lsm.lv/lv/kultura/radiiti-muzikai-2015

No 1. marta sāksies dalībnieku cīņa par galveno balvu – naudas summu 1000 eiro apmērā, kas paredzēta uzvarētāja izvēlētā mērķa apmaksai, kam jābūt saistītam ar jaunā klasiskās mūzikas virtuoza tālāko profesionālo izaugsmi. Jauno mākslinieku sniegumu vērtēs gan profesionāla žūrija, gan skatītāji.

<< Atpakaļ