Engures novads

Sauklim „enkurojies Engurē!” tagad arī logotips31-05-2018

Jau kāds laika sprīdis aizritējis, kopš engurnieki, pašiem aktīvi piedaloties balsojumā,tika pie saukļa „enkurojies Engurē!”. Sauklis apliecina ideju, ka Engure ir vislabākā vieta, kur noenkuroties – lai dzīvotu, atpūstos, strādātu, mīlētu, dziedātu, dejotu, sportotu, iepazītu vai darītu jebko, ko sirds kāro un Engure sniedz! Engurē nav izteikti lielu ražotņu, bet ir jūra ar tās piekrastes dabas bagātībām, zvejniecību, osta ar moliem un burāšanas sportu, šeit dzīvo viesmīlīgi cilvēki, tādēļ ikviens ir aicināts enkuroties Engurē!

Tagad sauklim par godu ir tapis arī vizuālais elements – Engures pagasta logotips. Logotipu veido gaisīgs, košs balons, kam aukliņas galā ir simbolisks enkurs! Balons simbolizē mūsu sapņus, domas, cerības, idejas, kas lidinās gaisā un meklē vietu, kur noenkuroties! Uz balona attēlotie vizuālie elementi – jūra un buru laivas tēls - simbolizē vērtības, ar ko pirmkārt asociējas Engure.
Logotipa galvenajā krāsu risinājumā izmantots zilais tonis, bet tas ir piedāvāts arī divu citu krāsu versijās – oranžā un zāļā, ko var lietot sporta pasākumu un ar dabu un vidi saistīto pasākumu mārketinga aktivitātēs.
Lai logotipu varētu izmantot visatbilstošāk konkrētajai situācijai, ir izstrādāta lietošanas rokasgrāmata, kurā atrodama informācija par logotipa krāsu lietojumu un pareizu lietošanu.
Logotipu it īpaši aicinām izmantot tūrisma uzņēmējus savās mārketinga aktivitātēs uzsākot jauno vasaras sezonu!
Ja rodas jautājumi par logo izmantošanu, lūdzu kontaktēties: Kristīne Upeniece, 29128828, projekti@engure.lv vai Nora Kukuvasa, 29410479, engureskulturasnams@enguresnovads.lv
 Lūdzu iepriekš izvietojumu saskaņot atsūtot maketu uz engureskulturasnams@enguresnovads.lv
Logotips lejupielādēšanai pieejama šeit
 
 
JPEG formātā VISI
PNG formātā VISI
 
1)  Logotips galvenajā krāsu risinājumā – zils
 
Tā kā logotipā attēlotā balona aukliņa reizēm var neietilpt logo atvēlētajā laukumā, aicinām izvēlēties šādā gadījumā kādu no logo versijām ar īsāku aukliņu.
 
Pamatā ieteicams lietot logotipu galvenajā krāsu risinājumā, tomēr atkarībā no pasākuma/aktivitātes/informatīvā materiāla mērķa var izmantot oranžo (sportam) un zaļo (dabai) versiju
2)  Logotips sportiskām aktivitātēm  – oranžs
 
3) Logotips ar dabu un vidi saistītām aktivitātēm - zaļš

<< Atpakaļ