Engures novads

Seši mediji apmeklē Šlokenbekas muižu05-09-2013

3.septembrī Šlokenbekas muižas jauno tūrisma produktu „Kurzemes vīnu degustācija Šlokenbekas muižā” apmeklēja seši žurnālisti no tādiem laikrakstiem un žurnāliem kā „Latgales Laiks”, „Nedeļa Ogre”, „Capital”, „Subbota” un „Ļubļu”.

Vizīti organizēja Kurzemes tūrisma asociācija un šoreiz tika apsekota Rīgas tuvākā daļa – Ziemeļaustrumkurzeme – Tukuma un Talsu apkārtne. 
 
Žurnālistu vīzīte tika plānota ar mērķi popularizēt Kurzemes tūrisma iespējas – piedāvāt iepazīt šejienes bagāto kultūrvēsturisko mantojumu un velotūrismu kā pārvietošanās veidu. Lai atšķirtos no citiem reģioniem, šīs vizītes akcents tika likts uz gastronomisko tūrismu, jo – lai kā arī neceļotu - ar velo vai auto, ceļotājam paēst ar baudu vai nodegustēt ko savai mītnes vietai neparastu vienmēr būs interesanti.
 
Šī tūre tika veidota speciāli Latvijā krieviski rakstošajiem mēdijiem, kuriem varētu interesēt savu publikāciju vidū, kas saistīts ar atpūtu un ceļošanu, stāstīt par netāliem un jaukiem ceļojumiem, kas iespējami tepat Latvijā – darbdienu vakaros pēc darba vai nedēļas nogalēs. Strādājot tūrisma izstādēs un runājot ar Latvijā dzīvojošiem nelatviešu tautības iedzīvotājiem, bieži jādzird, ka ceļošana pa Latviju viņiem ir pārsteigums, jo iepriekš nav to darījuši vai pievērsuši uzmanību tam, ko var apskatīt ārpus Rīgas vai dzīvojot citā reģionā.
 
Žurnālistu vizītes laikā bez Šlokenbekas muižas tika apmeklēta Pure Chocolate Šokolādes muzejs, Stendes Selekcijas un izmēģinājumu stacija, dabas parks „Talsu paugurainie” ar Kamparkalnu un skatu torni, un Lielā Ķemeru tīreļa taka.
 
Aivita Heniņa
 

<< Atpakaļ