Engures novads

Skats uz dzīvi – ar smaidu! Lapmežciemā apskatāma karikatūristu izstāde06-09-2017

Pārlapojot presi, dažkārt žurnālu sākam lasīt tieši ar joku lapu, pamanām karikatūras, kas ar ironisku skatu liek paskatīties uz norisēm, kas notiek mums apkārt. Kāpēc mēs to darām? Varbūt – lai lieku reizi atrastu iemeslu smaidam, jo dzīve šķiet pārāk nopietna?

Lai Lapmežciema iedzīvotājiem un viesiem aizmirstos skumjas par rudens tuvošanos, lai uzlādētu sevi ar pozitīvām emocijām, no 1. septembra līdz 8. oktobrim aicinām apmeklēt studijas “Karikatūristi.lv” ceļojošo izstādi “Populāru personu karikatūras” Lapmežciema tautas nama Mazajā zālē. Katra no šīm karikatūrām ir tapusi kā dāvana konkrētai personai, nu tās kopā apceļo Latviju – jau pabijušas Rojā, Talsos, priecēs arī mūs un pēc laiciņa dosies tālāk. 
Autori pamatdarbā nopietni darbojas reklāmas, interjera dizaina, ainavu dizaina izstrādes jomā, kā arī zīmē dāvanas–portretus, bet studija “Karikatūristi.lv” Agneses un Zemgus Zaharānu vadībā apvieno vairākus māksliniekus. Rezultātā top oriģinālas dāvanas – karikatūras, kurās, ja vēlies, Tev ir iespēja ieraudzīt arī sevi. Māksliniekiem ir tieša saistība arī ar Lapmežciema pagastu, kā stāsta Agnese: “Bigauņciemu saucam par savām otrajām mājām, jo katru vasaru līdz pirmajām salnām pavadām te, dzīvojot ar saviem 3 dēliem vasarnīciņā. Klusībā ceram, ka nākotnē te pārcelsimies arī ziemas laikā, jo brīvajos brīžos ziemā bieži braucam uz šejieni, lai baudītu darbu un svaigo gaisu. Ļoti mīlam šo kluso, tīro, dzīvniekiem un putniņiem pārbagāto dabas stūrīti!”
Lai katrs izstādes “Populāru personu karikatūras” apmeklētājs tiek uzlādēts ar smaidu un ir gatavs tajā dalīties ar līdzcilvēkiem!

<< Atpakaļ