Engures novads

ATCELTS! Šlokenbekas muižā nenotiks Rinaldo un Anna Dribas koncertprogramma “Kādas mīlas stāsts”13-04-2015

ATCELTS 18. aprīlī pl.16.00 Šlokenbekas muižā gaidāmā Rinaldo un Anna Dribas Koncertprogramma “Kādas mīlas stāsts”. Tālr. 29904147.

SAKARĀ AR ZEMO IEDZĪVOTĀJU INTERESI VISĀ LATVIJĀ KONCERTI ATCELTI!
 
Jau šajā februārī ar krāšņo un sirsnīgo pasaules mīlestības himnu programmu plasā koncertu tūrē dosies Latvijā visiem labi pazīstamās romu grupas ‘’RIČI’’ vadošais solists Rinaldo un ar spāņu šarmu un temperamentu apveltītā Anna Dribas.
Kā jau liek noprast koncerta nosaukums, programmā izskanēs visiem labi zināmas, dzirdi glāstošas un sirdi sildošas kompozīcijas tikai un vienīgi par patīkamāko no garastāvokļiem-mīlu!
Mākslinieku komanda, kuras sastāvā bez čigānu mūzikas tīrradņa Rinaldo (Riči) un mūzikas skolas absolventes Annas Dribas, piedalās svelmainās latīņamerikāņu mūzikas kvintets ‘’Džusendo’’, kura sastāvā darbojas profesionāli mūziķi, klausītāju uzmanībai piedāvās populāro izpildītāju Sting, Sarah Brightman, Andrea Bočelli, Joe Dassin, Mirelle Mathieu, Alessandro Safina un citu pasaules mūzikas smagsvaru izpildītās un jūtas kairinošās skaņu vibrācijas.
Arī par koncerta horeogrāfisko pusi ir padomāts, jo par to ir uzticēts parūpēties pasaules deju studijai ‘’Kama’’, kas solās priecēt apmeklētājus ar krāšņiem tērpiem un uzvedumiem.
 
 

<< Atpakaļ