Engures novads

TIKAI VIENU REIZI GADĀ ROMANTISKĀ LEĢENDU NAKTS ŠLOKENBEKAS MUIŽĀ „TICĪBA. CERĪBA. MĪLESTĪBA”20-10-2014

Sestdien, 25. oktobrī Šlokenbekas muižā notiks Leģendu nakts pasākums "Ticība. Cerība. Mīlestība".

Turpinot aizsākto Leģendu nakts tradīciju, arī šogad 25. oktobrī, durvis vērs Šlokenbekas muiža. Apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt romantisku nakti, iepazīt muižas teikas noslēpumus, kā arī iededzināt Latvijas Leģendu nakts lielāko sirdi.
 
 
Leģendu nakts sākums plkst. 19:00 ar izrādi „Tā precas vecpuiši” pēc Antona Čehova «Bildinājums» un «Lācis» motīviem. Izrādē piedalās Latvijā populāri aktieri – Zane Daudziņa, Ivars Puga, Juris Lisners un Indulis Smiltēns.
Ieejas maksa 5,00, 6,00 un 7,00 EUR. Biļešu rezervēšana iepriekš pa tālruni 2830120 vai iegāde pirms izrādes.
 
Apmeklētājiem no plkst. 20:00 – 23:00 būs iespēja apmeklēt muižas senās ēkas, iedegt lielāko Latvijas Leģendu nakts mīlestības sirdi un izbaudīt mīlestības leģendu. Pasākuma režisore aicina ikvienu apmeklēt Šlokenbekas Leģendu nakti : „ Tautā runā, ka mīlestība ir mūžīga... No muižnieku laikiem muižas ēkās dzīvo muižas spoks. Leģenda stāsta par barona dēla un skaistās dzirnavnieka meitas mīlestību. Vakaros abi jaunieši slepus satikušies pie Šlokenbekas dzirnavu dambja. Barons to uzzinājis un gājis vest dēlu mājās, bet meiteni nošaut. Nespēdami viens bez otra dzīvot, jaunieši metušies dzirnavu ezerā. Kopš tā laika meitene baltā līgavas tērpā naktīs staigājot pa muižu, meklēdama savu mīļoto.”
 
Šī nakts ir tikai vienu reizi gadā, kad mēs varam izstaigāt muižas noslēpumainās takas un izbaudīt mīlestības stāstu. Muižas ēkās būs pieturas, kuras piedāvās – ieklausīties mīlas dzejā un dziesmās Talantu fabrikas dalībnieces, Tukumnieces Guntas Meņģeles izpildījumā, vērot mīlas soļus dejās un kustībās, maģiskajā pagrabā uzzināt visu par mīlestību nākotnē, sevi iemūžināt fotogrāfijā vai gleznā pie mākslinieka Edmunda Puķes, vai vienkārši nesteidzīgi izbaudīt muižas īpašo auru sveču gaismā un sirsnīgā atmosfērā.
Mīlestības tilts- maģiska vieta, kurā mīlestība kļūst mūžīga un sapņi piepildās. Labākā vieta, kur otrajai pusītei pateikt „Es mīlu tevi! ”
Šajā naktī tiks padomāts arī par mazajiem leģendu nakts apmeklētājiem, kuriem būs iespēja spēlēt spēles, apgleznot sejiņas un radīt kopēju mākslas darbu.
Varbūt šajā īpašajā naktī, mums kopīgi izdzīvojot mīlestību, iededzot lielāko sveču sirdi muižas pagalmā, būs iespēja atdzīvināt mūsu leģendu un kas zina, varbūt ieraudzīt mūsu mīlas pāri klejojot tepat muižā starp mums…. Šai naktī viss ir iespējams, ja vien ir ticība, cerība un mīlestība….
Ņemiet līdzi svecītes un nāciet uz Šlokenbekas muižu, lai visi kopā varam iedegt lielāko Leģendu nakts mīlestības sirdi muižas pagalmā!
Pasākuma organizēšanā piedalās kultūras koledžas audzēkne Kristīne Pļaviņa ar saviem kursa biedriem un draugiem! Pasākumu atbalsta Engures novada dome.
 
Uz tikšanos Šlokenbekas muižā!
 
Šlokenbekas muižas valdes locekle Daiga Osīte
www.slokenbeka.lv; info@slokenbeka.lv
 
Sk. informāciju afišā, klikšķinot uz bildes!
 

<< Atpakaļ